Arginmax

  (4)

Seřadit podle
 • ArginMax® Forte pro ženy je unikátní doplněk stravy, který navazuje na velmi oblíbený ArginMax®.
 • 4.5
  (6)
  Doplněk stravy s kotvičníkem pro podporu zdraví pohlavních orgánů, močové soustavy a reprodukčního systému.
 • 4.5
  (2)
  Doplněk stravy s kotvičníkem pro podporu zdraví pohlavních orgánů, močové soustavy a reprodukčního systému. Selen přispívá k normální spermatogenezi.
 • ArginMax® Forte pro ženy je unikátní doplněk stravy, který navazuje na velmi oblíbený ArginMax®.

  Arginmax Forte - doplněk stravy ve formě tobolek pro podporu mužské i ženské sexuální vitality.

  Kvalita sexu zcela zásadním způsobem ovlivňuje harmonii partnerských vztahů. V životě však existují  období a situace, které se mohou na kvalitě sexuálního života negativně projevit, ať už jsou to přibývající léta, stresová období, období fyzického i psychického vyčerpání, stavy po nemoci apod. U mužů pak dochází k problémům s dosažením a udržením erekce a ke snížení sexuální výkonnosti, u žen se znatelně snižuje libido. Dlouhodobé užívání přípravků Arginmax vám pomůže vrátit se „zpátky do hry“ a zkvalitnit intimní partnerské prožitky.

  Arginmax Forte pro muže obsahuje čtyři hlavní aktivní složky, které dohromady tvoří Forte Complex – jedná se o L-arginin a L-citrulin, kotvičník a šafrán. Arginin a citrulin patří mezi aminokyseliny -  znají je mimo jiné např. siloví sportovci jako látky určené ke zlepšení prokrvení a zkvalitnění výkonů při tréninku, výtažek z kotvičníku se tradičně používá pro podporu normální funkce pohlavních orgánů a extrakt ze šafránu pomáhá podpořit plodnost a kvalitu spermií. Kromě Forte Complexu jsou přítomny i další přírodní extrakty (ginkgo, schizandra), vitaminy, minerály (vitamin E, B, selen, zinek) a další aktivní složky, které zohledňují fyziologické potřeby mužů i žen.

  Arginmax FORTE pro ženy má optimalizované složení pro nároky ženského organismu, obsahuje místo ginkga výtažek z eleuterokoku a révy vinné.

  Arginmax FORTE – dávkování

  Arginmax FORTE pro muže i Arginmax FORTE pro ženy se užívají dlouhodobě, podle tohoto jednoduchého schématu: první týden – 3 x 1 tobolka denně, od druhého týdne 2 tobolky denně. Oba přípravky jsou dostupné v balení po 45 nebo 90 tobolkách.

  Zdroj:  Arginmax.cz