Doplněk stravy

Arginmax FORTE pro muže 90 tobolek

Značka: ARGINMAX
4.6

Arginmax FORTE je doplněk stravy s kotvičníkem pro podporu zdraví pohlavních orgánů, močové soustavy a reprodukčního systému. Selen přispívá k normální spermatogenezi.

Velikost balení
1 690

Cena za 1 kus: 18,78 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Arginmax FORTE pro muže 90 tobolek

50038307

Úvod

ArginMax® Forte pro muže – obsahuje mj. (L-Arginin, L-Citrulin), Tribulus Terrestris, Se, Zn a Crocus. Tribulus Terrestris podporuje sexuální touhu a libido. Selen přispívá k normální spermatogenezi, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.


Dávkování

3 tobolky denně, po prvním týdnu užívání 2 tobolky denně.


Složení

 L-arginin monohydrochlorid, L-citrulin, extrakt z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), vitamin E (D-α-tokoferol), suchý extrakt z listů jinanu dvoulaloč-ného (Ginkgo biloba) standardizovaný na 24% obsah ginkgoflavonových glykosidů a 6% obsah ginkgolidů a bilobalidů, suchý extrakt z plodů schizandry činské (Schisandra chinensis) standardizovaný na 5% obsah lignanů a 10% obsah anthokyanů, extrakt ze šafránu setého (Crocus sativus), vitamin B3 (nikotinamid), lykopen, zinek (oxid zinečnatý), lutein, kyselina listová, selen (seleničitan sodný pentahydrát), vitamin B12 (kyanokobalamin); plnidlo: stearan hořečnatý; tobolka: želatina; stabilizátor: uhličitan vápenatý.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Přípravek není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.