Doplněk stravy

Aromatica Echinaceové bylinné kapky 100 ml

Značka: AROMATICA

Echinacea pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organizmu a pomáhá chránit horní cesty dýchací před nachlazením. Vhodná v období podzimních chřipek či oslabené imunitě.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Aromatica Echinaceové bylinné kapky 100 ml

50000389

Úvod

Tinktura z květů třapatky nachové, která podporuje imunitu. Aromatica Echinaceové bylinné kapky je vhodné užívat v období podzimních chřipek či oslabení imunitního systému. To může vyvolat například stres, vyčerpání, nevhodné stravování či opakovaná rentgenová vyšetření. Třapatka nachová neboli echinacea pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organizmu a pomáhá chránit horní cesty dýchací před nachlazením. Tinktura je tradiční, léková forma, která zajišťuje maximální koncentraci aktivních látek a zároveň jejich dobrou využitelnost organizmem.

Hlavní vlastnosti:

  • echinacea podporuje imunitní systém
  • je vhodná při stresu a vyčerpání
  • pomáhá předcházet nachlazení

Dávkování

Děti od 3 let: 3x denně 10 kapek. Dospělí: 3x denně 20 kapek. Kapky je možno užívat v minerální vodě nebo v jiném nápoji. Užívejte po dobu 6 týdnů, poté udělejte týdenní přestávku a v užívání pokračujte. Před použitím protřepejte.

 


Složení

Pitná voda, líh rafinovaný kvasný jemný, Echinacea purpurea – třapatka nachová.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Výrobek nesmí užívat osoby s autoimunitním a systémovým onemocněním. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Případný jemný sediment není na závadu. Před upotřebením protřepejte. Ukládejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.