Aromatica Echinaceové bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Značka: AROMATICA
Echinacea pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organizmu a pomáhá chránit horní cesty dýchací před nachlazením. Vhodná v období podzimních chřipek či oslabené imunitě.
Skladem na e-shopu
112 ušetříte 37 Kč

Původní cena 149 Kč sleva 25%

Cena za 100 ml: 224 Kč

O produktu

50000390

Tinktura z květů třapatky nachové, která posiluje imunitu. Aromatica Echinaceové bylinné kapky je vhodné užívat v období podzimních chřipek či oslabení imunitního systému. To může vyvolat například stres, vyčerpání, nevhodné stravování či opakovaná rentgenová vyšetření. Třapatka nachová neboli echinacea pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organismu a pomáhá chránit horní cesty dýchací před nachlazením. Tinktura je tradiční, léková forma, která zajišťuje maximální koncentraci aktivních látek a zároveň jejich dobrou využitelnost organismem.

Hlavní vlastnosti:

  • echinacea podporuje imunitní systém
  • je vhodná při stresu a vyčerpání
  • pomáhá předcházet nachlazení

Dávkování

Děti od 3 let 3x denně 10 kapek, dospělí 3x denně 20 kapek. Kapky je možno užívat v minerální vodě nebo v jiném nápoji. Užívejte po dobu 6 týdnů, poté udělejte týdenní přestávku a v užívání pokračujte. Před použitím protřepat.

Složení

Pitná voda, líh rafinovaný kvasný jemný, Echinacea purpurea – třapatka nachová. 

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Výrobek nesmí užívat osoby s autoimunitním a systémovým onemocněním. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Případný jemný sediment není na závadu. Před upotřebením protřepejte. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.