Woykoff Arthronis ACUTE mini sýrová příchuť 60 tablet

Veterinární přípravky

Značka: WOYKOFF
Woykoff Arthronis ACUTE mini je přípravek s obsahem MSM a Lactominu vhodný při akutních bolestech kloubů, svalů a vazů u psů s hmotností do 10 kg.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
245

O produktu

50072856

Woykoff Arthronis ACUTE mini je veterinární přípravek ve formě tablet se sýrovou příchutí s vysokým obsahem MSM (Methylsulfonmethan) a Lactominu.

MSM je přírodní látka s prokázanými bolest tišícími a protizánětlivými účinky. Napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje vazy a šlachy, chrání namáhané klouby a zlepšuje jejich funkci. MSM je zároveň jedním ze základních zdrojů organicky vázané síry, kterou organismus Vašeho psa potřebuje k mnoha metabolickým dějům, jakými jsou např. stavba drápů a srsti, chrupavek, cév a vazů.

Lactomin je 80% proteinový koncentrát s obsahem sirných esenciálních aminokyselin L-cystein a L-methionin, které jsou nezbytné pro regeneraci kloubní chrupavky.

Arthronis ACUTE mini je určen psům

  • Při akutních bolestech kloubů.
  • Při akutních bolestech svalů a vazů.
  • Při zánětech.

Dávkování:

  • Trpasličí plemeno (do 5 kg) 1-2 tablety denně.
  • Malé plemeno (5-10 kg) 2-4 tablety denně.

Přípravek užívejte po celou dobu trvání bolesti a zánětu. Přípravek působí dlouhodobě, účinek se dostavuje po 8-10ti dnech. Při bolestech kloubů je vhodné jej kombinovat s Arthronis Fáze 1 a Arthronis Fáze 2.

Složení:

MSM 330 mg, Lactomin 50 mg v 1 CANIS tabletě.

Methylsulfonylmethan, Lactomin 80 %, celulosa mikrokrystalická, povidon, kroskarmelosa sodná sůl, stearan hořečnatý, mastek, želatina, hypromelosa, ethylcelulosa, sacharosa krystalická, práškové aroma sýr.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.