ATTITUDE Baby Leaves Pěnivé mýdlo a šampon 2v1 bez vůně 295 ml

Kosmetika

Značka: ATTITUDE
Přírodní pěnivé mýdlo a šampon v jednom. Šetrné k jemné dětské pokožce, ohleduplné k přírodě. Bez parfemace.
Sleva 15 % při nákupu 2 ks Při nákupu minimálně 2 ks produktů značek Baby Leaves nebo Little Leaves v libovolné kombinaci získáte slevu 15 %. Akce platí do 31. 5. 2023 nebo do vyprodání zásob.
235

O produktu

50112315

Věděli jste, že pokožka miminek není ještě plně vyvinutá minimálně do 1 roku života? Proto vznikla mycí pěna 2v1 Attitude, které je ideální především pro citlivou a jemnou pokožku miminek. Je sestavená z přírodních ingrediencí jako jsou listy z borůvky a semena moringy. Obsahuje jedinečný šetrný pěnící mechanismus. Děti pěnu milují a rodiče ocení, že ubývá pomaleji než mycí gely. Kombinace tělového mýdla a šamponu usnadní koupání.

Hlavní vlastnosti:

  • hypoalergenní, bez parfemace
  • šetrné k dětské pokožce i k přírodě
  • pro každodenní použití

Složení

Hypoalergení složení z přírodních ingrediencí. Obsahuje extrakt z borůvkových listů a extrakt ze semen moringy.

O značce

Filozofie značky Attitude:

Za značkou Attitude stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky Attitude platí:

Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou hypoalergenní a přírodní, to znamená, že jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.

EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.