ATTITUDE Prací gel s vůní lučních květin 4 l

Drogerie

Značka: ATTITUDE
Přírodní a ekologický přípravek pro praní všech druhů prádla. Vhodný jak pro bílé, tak pro barevné prádlo. Pouze z hypoalergenních složek. S jemnou přírodní vůní.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
995

O produktu

50116445

Hypoalergenní a ekologický prací prostředek pro praní bílého i barevného prádla. Je obohacen o výtažky ze zeleného čaje známého antibakteriálními a antioxidačními účinky. Gel je vyrobený z přírodních zdrojů. To je důkazem, že značka Attitude není lhostejná k životnímu prostředí. Vysoce koncentrované složení zajistí 35 pracích dávek. S výjimečnou svěží vůní lučních květin.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi dobře funguje i při nízkých teplotách
  • lze použít na přírodní i syntetické materiály
  • je vhodný jak pro bílé, tak pro barevné prádlo

Složení

Obsahuje výtažky ze zeleného čaje.

Použití

Nalijte gel do zásobníku pračky podle pokynů výrobce pračky. V případě velkých skvrn aplikujte malé množství gelu přímo na skvrnu, promněte a až poté vyperte.

Filozofie značky Attitude

Za značkou Attitude stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky Attitude platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou hypoalergenní a přírodní, to znamená, že jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace– všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.