Avene Minerální mléko SPF50+ 100 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

549

O produktu

Minerální mléko SPF 50+

Velmi vysoká ochrana intolerantní kůže
BEZ PARABENŮ
Minerální mléko s velmi vysokou ochranou SPF 50+ je vyvinuto bez chemických filtrů, bez parfemace a bez parabenů. Pro citlivou kůži dospělých a dětí, kůži intolerantní k chemickým filtrům a parfemaci.

Vlastnosti:
Minerální mléko s velmi vysokou ochranou SPF 50+ poskytuje velmi široké spektrum UV ochrany využívající kombinaci exkluzivních složek od Laboratoří Pierre Fabre.
• Stabilní, účinný a dlouhodobě působící komplex minerálních filtrů. Nabízí nejlepší ochranu proti UVB záření a také krátkým a dlouhým UVA paprskům.
• Pre-tokoferyl, prekurzor vitamínu E (silný antioxidant) chrání kožní buňky před volnými radikály.
• Bohaté na Termální vodu Avène, která zklidňuje a působíproti podráždění.
• Mírně tónovaný, jeho bohatá a krémová textura chrání a hydratuje* intolerantní kůži.

Zásady správného slunění:
Aplikujte přípravek sluneční ochrany před vystavením se slunečnímu záření. Pro zachování úrovně ochrany opakujte často aplikaci, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem. Vyhýbejte se slunci v době mezi 12. a 16. hodinou. Použití přípravku sluneční ochrany nemá sloužit k prodloužení vašeho pobytu na slunci. Nadměrné slunění představuje vážné zdravotní riziko. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko…). Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření.

*Vrchní vrstvy kůže. Vyvinuto s cílem minimalizovat riziko vzniku alergických reakcí.

Aplikujte množství přípravku pokrývající jeden prst na oblast 1. Aplikujte množství přípravku pokrývající dva prsty na každou z oblastí 2 až 11. Snížením množství aplikovaného přípravku snížíte stupeň ochrany. Aplikaci často opakujte.