Avène Minerální mléko SPF50+ 100 ml

Kosmetika

Značka: AVÈNE
Péče pro alergickou, atopickou a intolerantní pokožku celé rodiny. Mléko s prokázanou vysokou snášenlivostí poskytuje velmi vysokou sluneční ochranu.
*Sleva 200 Kč při nákupu produktů značky Avène v minimální hodnotě 590 Kč. *Při nákupu produktů značky Avène v minimální hodnotě 590 Kč vč. DPH získáte slevu 200 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

849

O produktu

50073869

Péče pro alergickou, atopickou a intolerantní pokožku celé rodiny. Avène Minerální mléko SPF50+ s prokázanou vysokou snášenlivostí poskytuje velmi vysokou sluneční ochranu. Má bohatou a krémovou texturu, která hydratuje a chrání. Je mírně tónovaný. Je vysoce voděodolný. 

Výsledek:

  • zajišťuje velmi vysokou sluneční ochranu
  • zajišťuje hydrataci
  • s voděodolným složením

Složení

Pre-tocopheryl, stabilní a dlouhodobě účinný komplex minerálních filtrů a termální voda Avène.

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte množství pokrývající jeden prst na obličej a krk. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.