Avène Minerální mléko SPF50+ 100 ml

Kosmetika

Značka: AVÈNE
Péče pro alergickou, atopickou a intolerantní pokožku celé rodiny. Mléko s prokázanou vysokou snášenlivostí poskytuje velmi vysokou sluneční ochranu.
Sleva 300 Kč při nákupu vybraných produktů značky Avene v minimální hodnotě 890 Kč. *Při nákupu označených produktů značky Avene v minimální hodnotě 890 Kč vč. DPH získáte slevu 300 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a duopack. Akce platí do 31. 12. 2021 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
479

O produktu

50073869

Péče pro alergickou, atopickou a intolerantní pokožku celé rodiny. Avène Minerální mléko SPF50+ s prokázanou vysokou snášenlivostí poskytuje velmi vysokou sluneční ochranu. Má bohatou a krémovou texturu, která hydratuje a chrání. Je mírně tónovaný. Je vysoce voděodolný. 

Výsledek:

  • zajišťuje velmi vysokou sluneční ochranu
  • zajišťuje hydrataci
  • s voděodolným složením

Složení

Pre-tocopheryl, stabilní a dlouhodobě účinný komplex minerálních filtrů a termální voda Avène.

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte množství pokrývající jeden prst na obličej a krk. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.