Avène Opalovací mlha SPF30 150 ml

Kosmetika

Značka: AVÈNE
Opalovací mlha SPF30+ poskytuje ochranu před UVB a UVA zářením a hýčká pokožku. Je vhodná na obličej, tělo a vlasy. Bez parfemace.
419 ušetříte 200 Kč

Původní cena 619 Kč , sleva 32%

Nejnižší cena před slevou: 619 Kč

O produktu: Avène Opalovací mlha SPF30 150 ml

50106123

Vysoká ochrana citlivé pokožky před sluncem. Avène Opalovací mlha SPF30+ poskytuje ochranu před UVB a UVA zářením a hýčká pokožku. Je vhodná na obličej, tělo a vlasy. Neviditelná, nelepivá textura dodává pokožce hedvábný pocit. S voděodolným složením a jemnou parfemací. 

Výsledek:

  • poskytuje ochranu proti UVB a UVA záření
  • dodává pokožce hedvábný pocit
  • působí proti podráždění pokožky

Složení

Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex a termální voda Avène.

Použití

Pro zajištění uvedené úrovně ochrany nastříkejte mlhu z dálky 15 cm od pokožky jednotně na celý obličej průměrně po dobu 2-3 vteřin. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.