Avene EAU Thermale SPF30 opalovací mlha 150 ml

50106123

Kosmetika

SLEVA 150 Kč při nákupu kosmetických přípravků značky Avene z řady Sluneční ochrana v minimální hodnotě 400 Kč. Akce se nevztahuje na akční balíčky opalovacích přípravků a tyčinku na rty SPF 30.

Akce platí do 30. 9. 2019 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

459

O produktu

Ochranný olej (mlha) s faktorem SPF30+ účinně brání negativním účinkům UVB a UVA záření na pleť. Šetrné složení je vhodné i pro uživatele s citlivou pletí, ani při opakované aplikaci totiž nedochází k podráždění pokožky nebo vzniku alergické reakce. Přípravek je určen k použití na obličeji a krku. Je plně odolný, snadno se nanáší a nabízí antioxidační ochranu pokožky.

Výsledek:

  • ochrana obličeje a krku proti UVB a UVA záření
  • antioxidační ochrana

Složení:

Mlha má šetrné složení, které brání alergickým reakcím, je proto vhodná k použití i pro citlivou pokožku. Snadno se nanáší a poskytuje nejen ochranu proti UVB a UVA záření, ale využitím speciální látky Pre-tokoferyl také antioxidační ochranu pokožky obličeje a krku.

Použití:

Mlhu nastříkejte ze vzdálenosti 15 cm v dostatečném množství na pleť ještě před výskytem na slunci. Nechte důkladně vstřebat. Aplikaci opakujte v průběhu dne podle potřeby, aby nedošlo ke spálení kůže.