Avène Sluneční reflexe SPF50+ 30 ml

Kosmetika

Značka: AVÈNE
Péče vyvinutá speciálně pro citlivou pokožku. Je vhodná pro světlý typ pleti. Avène reflexe byla vyvinuta s cílem minimalizovat riziko vzniku alergických reakcí.
*Sleva 300 Kč při nákupu vybraných produktů značky Avène v minimální hodnotě 890 Kč. *Při nákupu označených produktů značky Avène v minimální hodnotě 890 Kč vč. DPH získáte slevu 300 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a duopack. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
375

O produktu

50070157

Péče vyvinutá speciálně pro citlivou pokožku. Avène reflexe SPF 50+ je vhodná pro světlý typ pleti. Avène Sluneční reflexe SPF50+ byla vyvinuta s cílem minimalizovat riziko vzniku alergických reakcí. Se složením, které respektuje oceán a minimalizuje dopad na životní prostředí. Je snadno přenosná díky kapesní velikosti tuby, umožňuje tak chránit před sluncem kdykoliv.

Výsledek:

  • poskytuje ochranu před spálením
  • snižuje riziko slunečních alergií
  • chrání před UVA/UVB zářením

Složení

Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex a termální voda Avène.

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte množství pokrývající jeden prst na obličej a krk. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.