Avene Sport fluid SPF50+ 100 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

479 ušetříte 40 Kč

Původní cena 519 Kč, sleva 8%

O produktu

Osvěžující lehká textura navržená pro sportovní aktivity. Avene Sport fluid SPF50+ poskytuje vysokou ochranu proti UVA a UVB záření. Odpovídá všem náročným požadavkům na účinnost, kvalitu a spolehlivost. Fluid se dobře se aplikuje, nezanechává bílé stopy a je odolný proti vodě i pocení. Složení, které respektuje oceán a minimalizuje dopad na životní prostředí.

Výsledek:

  • chrání před UVA a UVB zářením
  • vhodný pro sportovní aktivity
  • s voděodolným složením

Složení

Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex a termální voda Avène.

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte množství pokrývající jeden prst na obličej a krk dospělého. Snížením množství přípravku snižujete stupeň ochrany. K udržení ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).