Avene Tyčinka na citlivá místa SPF50+ 8 g

Kosmetika

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Avene řady Sluneční ochrana v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na akční a zvýhodněná balení. Akce platí do 31. 7. 2020, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

305

O produktu

Pokud jste byli na slunci příliš dlouho nejspíš si spálíte nos. Některá místa pokožky jsou citlivější a nejsou-li dostatečně chráněna jako první Vás upozorní, že jste něco zanedbali. Avene Tyčinka na citlivá místa SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením pro exponovaná místa například nos a uši a citlivé oblasti pokožky jako jsou jizvy nebo pigmentové skvrny. Obsahuje stabilní, účinné a dlouhodobě působící filtry na ochranu pokožky před slunečním zářením spolu s aktivními složkami thialidine + pre-tokoferyl (prekurzor vitaminu E), který chrání před působením volných radikálů.

Výsledek:

  • velmi vysoká ochrana citlivých oblastí pokožky
  • vysoce voděodolná a odolná proti pocení
  • nemastná textura pro transparentní efekt
  • bez chemických filtrů, bez parfemace
  • vhodné do kapsy pro sportovce i pro celou rodinu

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte 8 tahů na citlivé místo. Snížením množství přípravku snižujete stupeň ochrany. K udržení ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovaným použitím neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením.