Avene Tyčinka na citlivá místa SPF50+ 8 g

Kosmetika

Skladem na e-shopu

315

O produktu

Některá místa pokožky jsou citlivější a nejsou-li dostatečně chráněna, jako první Vás upozorní, že jste něco zanedbali. Avene Tyčinka na citlivá místa SPF50+ zajišťuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Je vhodná na citlivá místa, jakými jsou rty uši, pigmentové skrvny a jizvy. Je vysoce voděodolná a odolná vůči pocení. Příjemná textura, která se rychle vstřebává, nelepí a nezanechává bílé stopy

Výsledek:

  • velmi vysoká ochrana citlivých oblastí pokožky
  • nemastná textura pro transparentní efekt
  • s voděodolným složením

Složení

Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex a termální voda Avène.

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte 8 tahů na citlivé místo. Snížením množství přípravku snižujete stupeň ochrany. K udržení ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovaným použitím neprodlužuje.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.