Avène SunsiStick KA SPF50+ 20 g

Kosmetika

Značka: AVÈNE
Avène SunsiStick KA SPF50+ je speciálně navržený pro pokožku přecitlivělou na sluneční záření. Poskytuje velmi vysokou ochranu citlivé pokožce se sklonem k aktinické keratóze.
*Sleva 150 Kč při nákupu produktů značky Avene řady Sluneční ochrana v minimální hodnotě 390 Kč. *Při nákupu označených produktů značky Avene řady Sluneční ochrana v minimální hodnotě 390 Kč vč. DPH získáte slevu 150 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 8. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
499

O produktu

50126350

Avène SunsiStick KA SPF50+ je kosmetický přípravek speciálně navržený pro pokožku přecitlivělou na sluneční záření. Poskytuje velmi vysokou sluneční ochranu citlivé pokožce se sklonem k aktinické keratóze. Chrání přeď fotostárnutím a oxidačním stresem způsobeným UVB-UVA, infračerveným a viditelným zářením. Bez parfemace.

Výsledek:

  • velmi vysoká ochrana před UVA a UVB zářením
  • chrání pokožku před fotostárnutím 
  • vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku
  • s voděodolným složením
  • pro děti i dospělé

Složení

  • fotostabilní patentovaný filtrační systém – minimální množství filtrů zajišťujících maximální ochranu před širokým spektrem UVB a UVA záření a vysokoenergetickým modrým světlem
  • Pre-tocopheryl (patentovaná stabilní forma provitamínu E) – chrání pokožku před vnějšími agresivními vlivy a volnými radikály
  • termální voda Avène – zklidňuje, zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte 10 tahů přes citlivé místo. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte. 

Upozornění

Nepobývejte na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Snížením doporučené dávky se významně snižuje míra ochrany. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým OF totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.