Doplněk stravy

BAC-ENTOS Orální mikroflóra 20 tablet

Značka: BAC-ENTOS
  • BAC-ENTOS Orální mikroflóra je doplněk stravy s obsahem orální probiotické kultury Streptococcus salivarius, která je přirozenou součástí mikroflóry dutiny ústní.
349

Cena za 100 g: 1 745 Kč

O produktu: BAC-ENTOS Orální mikroflóra 20 tablet

50132620

Úvod

Orální probiotikum. Přípravek BAC-ENTOS Orální mikroflóra obsahuje stabilizovanou kulturu Streptococcus salivarius SAL21, která produkuje antimikrobiální peptidy. Bakterie druhu Streptococcus salivarius jsou přirozenou součástí mikrobioty dutiny ústní. Zaujmutím míst v ústech brání usazování jiných, nepřátelských bakterií. Tablety rozpustné v ústech mají jahodovou příchuť, jsou bez lepku a bez laktózy. Vhodné pro vegany.

Hlavní vlastnosti:

  • doplňuje prospěšnou mikrobiotu ústní dutiny, krku a středouší
  • vhodné po doužívání antibiotik k podpoře zdravého ústního mikrobiomu
  • vhodné pro dospělé a děti od 3 let

Dávkování

1 tabletu 1x denně večer po jídle nechte rozpustit v ústech a poté minimálně 30 minut nejezte a nepijte. V akutních případech užívejte 1 tabletu 2 x denně po jídle.


Složení

Lyofilizovaná kultura Streptococcus salivarius 2 x 109 CFU (colony-forming unit) v jedné tabletě. Fruktóza (plnivo), maltodextrin (plnivo), hydroxypropylmethylceluloza (plnivo), stearan hořečnatý (lubrikant), oxid křemičitý (protihrudkující látka), jahodové aroma.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.