Péče o dítě

Bambo Nature Pants 5 XL 11–17 kg tréninkové kalhotky 38 ks

  • Plenkové kalhotky Bambo Nature Pants jsou určené pro přechodové období zvykání na nočník. Kalhotky mají veškeré vlastnosti jako plenka, a přitom si je dítě zvládne sundat i nasadit samo.
Sleva 15 % při nákupu 2 ks produktů značek Bambo a Bambo Nature Při nákupu 2 ks produktů značek Bambo a Bambo Nature v libovolné kombinaci získáte slevu 15 %. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

329

O produktu: Bambo Nature Pants 5 XL 11–17 kg tréninkové kalhotky 38 ks

50145315

Úvod

Plenkové kalhotky pro přechodové období, kdy si Vaše dítě zvyká chodit na nočník. Kalhotky mají veškeré vlastnosti jako plenka, a přitom si je dítě zvládne sundat i nasadit samo. Bambo Nature Pants 5 XL 11-17 kg tréninkové kalhotky umožňují dítěti pohodlí, volnost pohybu a zároveň dokonalý pocit sucha a bezpečí. Dvojité jádro se super absorbentem okamžitě mění tekutinu na gel a udržuje pokožku suchou. Nové flexibilnější bočnice s elastinem a měkkými okraji zajišťují dokonalé přilnutí plenky k tělu. Brání úniku tekutiny z pleny, a přitom dítě neomezují. Vnější prodyšná vrstva snižuje vlhkost a minimalizuje riziko podráždění pokožky Vašeho dítěte. Kalhotky jsou vybaveny indikátorem vlhkosti, který změní barvu a připomene, že je na přebalení. Jsou hypoalergenní a dermatologicky testované.

Hlavní vlastnosti:

  • super savé jádro zajistí vysokou absorpční kapacitu a suchý povrch plenky
  • efektivní bariéry proti úniku moči
  • odpružené bočnice a měkké okraje umožňují dítěti volnost pohybu
  • prodyšný a měkký povrch pro maximální ochranu dětské pokožky

Severská eko kvalita

Plenkové kalhoty Bambo Nature jsou produktem dánské společnosti Abena. O jejich kvalitě vypovídá přidělení prestižní severské ekoznámky SWAN. Podmínkou pro její získání je splnění nejpřísnějších kritérií týkajících se výrobní technologie i použitých materiálů. Není dovoleno používat chlór nebo jiná organická bělidla, parfémy či jakékoliv alergeny při výrobě. Hlavním cílem je dosažení maximální ochrany uživatele i životního prostředí při výrobě i recyklaci.


Složení

Superabsorber (sodium polyacrylate, SAP), virgin cellulose fluff, elemental chlorine free ECF, Polyester/co-polyester integrated acquisition distribution layer in top sheet, white non-woven, Polypropylene (PP) coverstock, permanently hydrophilic,  PP non-woven on the sides, hydrophobic, Elastane (Lycra®/Spandex), polyurethane,  Breathable textile backsheet (BTBS), polyethylene (PE) foil, PP, calcium carbonate, Hotmelt (glue) sprayed between layers, based on synthetic resin, Siliconized PP Z-fold tape for disposal, Siliconized PP, PE, Polystyrene-ethylene/butylene-styrene block copolymer (SEBS), PE, PP, Siliconized PP, PE, polystyrene-ethylene/butylene-styrene block copolymer (SEBS).


Použití

Tréninkové kalhotky používejte jako běžné plenky, po použití na bocích roztrhněte. K zabalení použité plenky použijte lepítko na zadní straně plenkových kalhotek.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.