Bambo

  (8)

Ekologické pleny Bambo vyrábí dánská firma Abena. Tyto plenky získaly několik důležitých certifikátů jako jsou např. Ecocert, FSC, EU Ecolabel ale i Nordic Ecolabel a další. Značka se svými řadami Nature a Dreamy splnila ty nejpřísnější ekologické normy. Pleny Bambo nezatěžují životní prostředí a zároveň jsou velmi šetrné k citlivé pokožce.

Seřadit podle

  Výběr plenek Bambo

  Ekologické plenky Bambo přinášejí mnoho variant, které vyhovují všem miminkům. Vyzkoušejte například klasické zapínací pleny, plenkové kalhotky nebo vysoce absorpční plenky na noc. K přebalování neodmyslitelně patří také vlhčené ubrousky, přebalovací podložka a zklidňující krém. Najdete také pleny pro větší děti, motivy pro kluky i holky, zkrátka si vybere každý. Všechny tyto pomůcky jsou z nejjemnějších materiálů.

  Výběr velikostí plenek Bambo

  Značka Bambo rozlišuje své pleny podle hmotnosti dítěte. V jejich sortimentu najdete pleny pro nedonošené děti, které se pohybují v rozmezí od 1 do 3 kg. Jedná se o ty nejmenší plenky této značky. Velikost 1 sedí miminkům od 2 do 4 kg. Velikost 2 je vhodná pro děti mezi 3 a 6 kg. Od 4 do 8 kg používejte velikost 3. Dětem mezi 7 a 14 kg doporučujeme plenky ve velikosti 4. Batolatům mezi 11 až 17 kg vyhovuje velikost 5. Dětem s váhou 16+ bude vyhovovat velikost 6. Dále vyrábějí plenky i pro větší děti. Zvolte například plenkové kalhotky od 15 do 35 kg nebo větší od 35 do 50 kg.

  Jak vybrat dětské plenky

  Dětské plenky Bambo

  Dětské plenky Bambo představují ekologickou variantu jednorázových plenek. Jsou vyrobeny z biologicky odbouratelných materiálů. Díky tomu podporují udržitelnost životního prostředí. Plenky Bambo jsou jemné k dětské pokožce, dokonale absorbují všechnu tekutinu a podporují udržitelnost. Firma dbá na šetrné postupy při výrobě. Nepoužívá chlór nebo jiná organická bělidla, parfémy či jakékoliv alergeny. Hlavním cílem je dosažení maximální ochrany uživatele i životního prostředí při výrobě i recyklaci.

  Související články k přebalování

  • Přebalování miminka krok za krokem

   Přebalování miminka není nic složitého, i když se to tak může novopečeným rodičům zpočátku zdát. Během několika dní pro vás bude výměna plenky úplnou hračkou. Jak postupovat krok za krokem a další potřebné informace o přebalování najdete v následujícím článku.
   Přebalování miminka krok za krokem
  • Plenky jako pomocník pro všechny malé děti

   Pro miminko je toho třeba spousta, avšak naprosto nepostradatelnou součástí vašich každodenních radostí s miminkem jsou dětské plenky. Jaké dětské pleny používat, aby byly pro vaše děťátko nejvhodnější? Podle čeho je vybrat? Na které důležité věci se zaměřit?
   Plenky jako pomocník pro všechny malé děti
  • Výsledky testování plenek a plenkových kalhotek BEBELO

   V Dr. Max BABY nám záleží na tom, aby produkty, které prodáváme, byly opravdu kvalitní a spolehlivé, proto jsme se o to více těšili na výsledky testování naší vlastní značky produktů pro miminka.
   Výsledky testování plenek a plenkových kalhotek BEBELO
  • Kdy se zbavit plenek?

   Čas přechodu na plenky se může u dětí lišit až o dva roky. Kdy už ale neschopnost zbavit se plenky může ukazovat na možný problém? Existuje vůbec běžné počůrávání a jak ho odlišit od chronického pomočování, to je téma nového článku na Dr. Max BABY.
   Kdy se zbavit plenek?