Barny´s Koenzym Q10 dual 60 mg 30 kapslí

Doplněk stravy

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks označených produktů značky Barny's v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce neplatí na produkt Barny´s TRIPLE BLEND Extra silný ochucený 700 g. Akce platí do 31. 1. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

325

Cena za 1 kus(tbl): 11 Kč

O produktu

Koenzym Q10 je látka, která se přirozeně nachází v lidském organismu a je důležitý pro každou tělesnou buňku, pro každý sval, zejména ten nejvíce namáhaný – srdce. S věkem však jeho produkce klesá. Doplňování koenzymu Q10 ze stravy i doplňků stravy naráží na jeho obtížnou vstřebatelnost. Barny´s Koenzym Q10 Dual obsahuje vysoce kvalitní japonský koenzym KanekaQ10 v kombinaci s mikročásticemi koenzymu Q10, které jsou snadněji vstřebatelné.

Koenzym KanekaQ10

Koenzymu Q10 od japonské značky Kaneka je strukturou velmi podobný lidskému koenzymu Q10. Pro ještě vyšší vstřebatelnost obsahuje i mikronizovanou formu koenzymu Q10. Koenzym KanekaQ10 je fermentován z přírodního droždí na rozdíl od mnoha jiných výrobců, kteří koenzym Q10 získávají z bakterií tabákových derivátů. Firma Kaneka věří tomu, že koenzym Q10 musí být vyráběný z čistých naturálních ingrediencí, aby byl totožný s lidskou podobou koenzymu Q10.

Duální forma koenzymu Q10 = 2 fáze účinku

  • Fáze 1 – rychlé vstřebávání koenzymu Q10 do buněk – koenzym Q10 ve formě mikročástic
  • Fáze 2 – pozvolný, stabilní přísun koenzymu Q10 – klasická forma koenzymu Q10

Dávkování

Dle nejnovějších vědeckých poznatků doporučujeme u dospělých užívat 1 kapsli denně

Složení

1 kapsle 0,7 g: Triacylglyceroly se středně dlouhým řetězcem, olej ze sójových bobů, želatina, koenzym Q10, glycerol – stabilizátor, oxidy železa – barvivo. Alergeny: sója. Aktivní látky: 59,4 mg koenzymu KanekaQ10™, 0,6 mg koenzymu Q10 ve formě mikročástic.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Uchovávejte mimo dosah dětí!