Barny´s NovoFerrin 30 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

179

Cena za 1 kus(tbl): 6 Kč

O produktu

Barnys NovoFerrin je doplněk stravy, který je zdrojem unikátní formy lipozomálního železa LipoFer®, vitaminu C a D. Lipozomální železo nezatěžuje organismus, má 5x vyšší vstřebatelnost než jiné formy železa, nedráždí trávicí trakt a je bez železité pachuti.

Železo je v lidském organismu důležité především pro přenos kyslíku mezi tkáněmi. Nedostatek železa způsobuje únavu, ospalost, kruhy pod očima a může vést až k chudokrevnosti. Doplnění příjmu běžnými formami železa je často provázeno nežádoucími účinky jako je železitá pachuť v ústech, nevolnost, nechutenství, křeče v břiše, průjem nebo zácpa. 

  • Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k normálnímu přenosu kyslíku v těle a k normálnímu energetickému metabolismu.
  • Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Zvyšuje vstřebávání železa.
  • Vitamin C a železo napomáhají normální funkci imunitního systému a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk.

Přípravek NovoFerrin™ je vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli ráno na lačno.

Složení:

Železo (liposomální difosforečnan železitý) 14 mg (100 % DDD), vitamin C 12 mg (15 % DDD), vitamin D 5 μg (100 % DDD) v 1 kapsli. (DDD - doporučená denní dávka)

Mikrokrystalická celulóza, želatina, vitamin C (kyselina askorbová), stearan hořečnatý, kukuřičný škrob, slunečnicový lecitin, oxid titaničitý, vitamin D3 (cholecalciferol).

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.