Péče o dítě

BAYBY BBS 3000 Sterilizátor do mikrovlnky

Značka: BAYBY

Dětské nádobí nebude mít na sobě naneseny žádné bakterie ani jiné organické zárodky, které by mohly oslabit imunitu miminka. Postará se o to mikrovlnný parní sterilizátor s kapacitou až 6 lahviček. Proces je rychlý - pouhých 5 minut a do dvou minut po skončení je nádobí chladné a připravené k použití.

399
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: BAYBY BBS 3000 Sterilizátor do mikrovlnky

50099625

Úvod

Důkladná čistota je základem pro všechny rodiče. Především v prvních měsících po narození miminka je totiž jeho imunitní systém stále nedovyvinutý a při sebemenším kontaktu s bakteriemi či viry může u děťátka propuknout nemoc či nepříjemná svědivá vyrážka. Velké riziko přítomnosti bakterií je při krmení, organické zárodky se můžou držet na jídelním příslušenství, ať už jde o lahvičky, savičky či příbory. Mějte kuchyňské pomůcky vždy sterilizované a podpořte zdravý vývoj svého miminka.  Společnost Bayby vytvořila mikrovlnný parní sterilizátor se sušičkou. Jde o přístroj, který z dětského nádobí odstraní všechny nečistoty i bakterie.

Sterilizuje 6 kojeneckých lahví nebo 4 láhve s příslušenstvím

Přístroj nemusíte používat po každém krmení. Sterilizátor má prostor až pro šest kojeneckých lahví nebo 4 lahve s příslušenstvím (savičky, příbory), takže jej stačí použít jednou denně a mít všechno nádobí čisté a připravené pro další den.

Rychlá sterilizace do 5 minut

Potřebujete nádobí k dispozici rychle? Se sterilizátorem Bayby už nebudete muset čekat. Přístroj zvládne celý proces do pěti minut. Po dezinfekci stačí počkat další dvě minuty a nádobí je zcela vychladnuté, takže vám nehrozí riziko opaření sebe nebo miminka.

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.