BAYBY BBS 3000 Sterilizátor do mikrovlnky

50099625

Péče o dítě

Skladem na e-shopu

299 ušetříte 150 Kč

Původní cena 449 Kč, sleva 33%

O produktu

Důkladná čistota je základem pro všechny rodiče. Především v prvních měsících po narození miminka je totiž jeho imunitní systém stále nedovyvinutý a při sebemenším kontaktu s bakteriemi či viry může u děťátka propuknout nemoc či nepříjemná svědivá vyrážka. Velké riziko přítomnosti bakterií je při krmení, organické zárodky se můžou držet na jídelním příslušenství, ať už jde o lahvičky, savičky či příbory. Mějte kuchyňské pomůcky vždy sterilizované a podpořte zdravý vývoj svého miminka.  Společnost Bayby vytvořila mikrovlnný parní sterilizátor se sušičkou. Jde o přístroj, který z dětského nádobí odstraní všechny nečistoty i bakterie.

Sterilizuje 6 kojeneckých lahví nebo 4 láhve s příslušenstvím

Přístroj nemusíte používat po každém krmení. Sterilizátor má prostor až pro šest kojeneckých lahví nebo 4 lahve s příslušenstvím (savičky, příbory), takže jej stačí použít jednou denně a mít všechno nádobí čisté a připravené pro další den.

Rychlá sterilizace do 5 minut

Potřebujete nádobí k dispozici rychle? Se sterilizátorem Bayby už nebudete muset čekat. Přístroj zvládne celý proces do pěti minut. Po dezinfekci stačí počkat další dvě minuty a nádobí je zcela vychladnuté, takže vám nehrozí riziko opaření sebe nebo miminka.

 

Parametry
Značka BAYBY
Pro koho Pro děti
Věk dítěte
EAN 8590669171637