Elektronika

BAYBY BBS 3010 elektrický sterilizátor

Značka: BAYBY

Dezinfikujte dětské nádobí a zabraňte přenosu virů a bakterií na miminko. Společnost Bayby vytvořila elektrický parní sterilizátor s kapacitou až 6 lahví nebo 4 lahví s příslušenstvím, který odstraňuje nečistoty i organické zárodky a vy máte jistotu, že miminku krmením neublížíte.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: BAYBY BBS 3010 elektrický sterilizátor

50099626

Úvod

Především v prvních měsících života miminka je nesmírně důležité starat se o správnou hygienu a čistotu všeho, na co dítě sáhne. Po příchodu na s vět totiž ještě nemá dostatečně vyvinutý imunitní systém, aby dokázal bojovat s viry a bakteriemi tak jako ostatní. Sebemenší kontakt může způsobit vyrážku nebo jiné zdravotní problémy. Při krmení proto používejte pouze sterilizované lahvičky, příbory a na hraní dětem dávejte sterilizované dudlíky a hračky.

Velká kapacita

Společnost Bayby vytvořila elektrický parní sterilizátor, který vám umožní najednou odstranit bakterie až ze šesti lahviček, případně ze čtyř kojeneckých lahví s kompletním příslušenstvím. Velká kapacita vám umožní pohodlné používání – nemusíte nádobí sterilizovat po každém použití, ale stačí například pouze jednou po celém dnu.

Jednoduché ovládání

Ovládání je skutečně snadné, přístroj stačí obsluhovat jediným tlačítkem. Po skončení sterilizace se zařízení automaticky samo vypne, vy už se nemusíte o nic dalšího starat. Přístroj je vybaven topnou deskou z nerezové oceli, na které se neukládá vápník a nedochází proto k vytváření vodního kamene.

Technické parametry:

  • Velká kapacita - sterilizuje 6 lahví najednou
  • Rychlá sterilizace – 6 kojeneckých lahví za 9 min.
  • Obsluha jedním tlačítkem
  • Po ukončení sterilizace dojde k automatickému vypnutí
  • Kompletně a velmi rychle odstraňuje bakterie vysokoteplotní párou
  • Eliminace znečištění, zaručuje větší úplnost a hygienickou čistotu sterilizačního procesu
  • Topná deska z nerezové oceli eliminuje vytvoření vodního kamene

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.