Elektronika

BAYBY BBW 2000 Ohřívač lahví 3v1

Značka: BAYBY

Multifunkční ohřívač kojeneckých lahví nabízí tři funkce v jednom. Zvládne ohřívat lahve i kompletní stravu a poslouží jako sterilizátor doplňků pro krmení, například dudlíků, saviček nebo příborů.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

459

O produktu: BAYBY BBW 2000 Ohřívač lahví 3v1

50099560

Úvod

Společnost Bayby vytvořila multifunkční ohřívač kojeneckých lahví, který v jediném přístroji nabízí hned tři funkce. Můžete ho využít jako klasický ohřívač lahviček, které udrží stravu déle teplou a mimiko bude moct jíst svým vlastním tempem. Přístroj také zvládá rovnoměrně a rychle ohřát dětskou stravu, přičemž nevznikají v jídle žádná horká místa, takže nehrozí, že by se miminko během krmení popálilo. Poslední funkcí j e sterilizace doplňků. Tento program odstraní z jídelního příslušenství nečistoty i bakterie, aby miminka s nevyvinutým imunitním systémem nechytla bacily.

Rychlý ohřev

Ohřívejte v přístroji mléko nebo vodu. Ovládání je jednoduché a rychle si ho podmaní každý rodič. Stačí nastavit požadovaný čas ohřevu a během chvilky má dítě jídlo připravené. Při využívání zařízení se však nemusíte omezovat pouze na tekutiny. Stejně dobře zvládne přístroj ohřívat i kašičky nebo vařenou zeleninku, aby si vaše miminko pochutnávalo na pestré a vyvážené stravě.

Sterilizace doplňků

Po skončení krmení lze ohřívač využít také jako sterilizátor dětských doplňků. Kapacita přístroje umožňuje sterilizovat menší věci, například savičky nebo dudlíky, aby byly čisté a připravené k dalšímu použití vašimi dětmi.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.