Baylis & Harding

  (99)

Baylis & Harding je britská značka luxusní kosmetiky a líbivých vůní. Všechny přípravky jsou hypoalergenní a ukrývají se v elegantních obalech. Díky použití prvotřídních ingrediencí se můžete těšit na příjemné čichové zážitky i hebkou a vyživenou pokožku.

Seřadit podle

Příběh značky Baylis & Harding

Rodinná společnost Baylis & Harding působí v samém srdci Velké Británie již od roku 1970. Od skromných začátků se firma propracovala až k mezinárodním úspěchům na poli cenově dostupné a kvalitní kosmetiky. Příběh značky Baylis & Harding je důkazem, že tvrdá práce, zapálení a rodinné hodnoty jsou silné předpoklady pro vznik úspěšných a udržitelných produktů.

Baylis & Harding a důraz na udržitelnost

Velké sympatie k hodnotám značky Baylis & Harding tvoří ohleduplnost k životnímu prostředí a zvířatům. Veškeré produkty a obaly značky byly vyvinuty a navrženy tak, aby všem spotřebitelům poskytly cenově dostupný luxusní zážitek od výběru v obchodě až po použití v domácnosti. Firma si silně uvědomuje negativní dopad, který mají obaly na životní prostředí a jeho zdroje, a proto dodržuje zásady podporované The Plastic Pact 2018. Veškeré výrobky (kromě jednoho mýdla na ruce s medovým extraktem) jsou veganské a nebyly testovány na zvířatech.