Péče o dítě

Bella Baby Happy Přebalovací podložky 40 x 60 cm 30 ks

Značka: BELLA
5.0
  • Bella Baby Happy dětské podložky slouží jako ochrana před znečištěním při přebalování. Vhodné pro opakované použití. Pro miminka již od narození.
Sleva 10 % při nákupu 2 ks Při nákupu minimálně 2 ks produktů značek Bella, Happy nebo Panda v libovolné kombinaci získáte slevu 10 %. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
199 ušetříte 40 Kč

Původní cena 239 Kč, sleva 17%

Nejnižší cena před slevou: 239 Kč

O produktu: Bella Baby Happy Přebalovací podložky 40 x 60 cm 30 ks

50126814

Úvod

Bella Baby Happy dětské podložky jsou vyrobeny z měkkého, jemného a na dotek velmi příjemného materiálu. Spodní nepropustná vrstva zabraňuje úniku tekutiny a drží podložku na svém místě. Podložky oceníte při přebalování na výletech nebo procházkách. Můžete je použít i na ochranu lůžkovin na dětské postýlce nebo při péči o dítě po koupání. Podložku můžete použít opakovaně, dokud se neušpiní. 

Hlavní vlastnosti:

  • přebalovací podložky o rozměru 40 x 60 cm
  • měkký a na dotek příjemný materiál
  • ochrana před znečištěním při přebalování
  • vhodné na cesty
  • možnost opakovaného použití

Bella Baby Happy Přebalovací podložky 40 x 60 cm 30 ks 2


Použití

Podložku rozprostřete na pevném podkladu (např. na posteli), aby vnější nepropustná vrstva byla v kontaktu s tímto podkladech. Děťátko položte na vrchní měkkou vrstvu a přebalte jej. Pokud nedojde k ušpinění podložky, je možné ji použít opakovaně. Znečištěný výrobek vhoďte do koše.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.