Péče o dítě

Bella Baby Happy Přebalovací podložky 40 x 60 cm 30 ks

Značka: BELLA
5.0

Bella Baby Happy dětské podložky slouží jako ochrana před znečištěním při přebalování. Vhodné pro opakované použití. Pro miminka již od narození.

CashBack na vybrané produkty Bella, Bella Happy
NAVÍC Bella Baby Happy Classic čisticí ubrousky 64 ks Při nákupu označených produktů značek Bella, Happy a Panda v minimální hodnotě 399 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Bella Baby Happy Classic čisticí ubrousky 64 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2024 nebo do vyprodání zásob.
169
Ušetříte 15%

Původní cena:  199 Kč  ·  sleva 30 Kč

Nejnižší cena před slevou: 199 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Bella Baby Happy Přebalovací podložky 40 x 60 cm 30 ks

50126814

Úvod

Bella Baby Happy dětské podložky jsou vyrobeny z měkkého, jemného a na dotek velmi příjemného materiálu. Spodní nepropustná vrstva zabraňuje úniku tekutiny a drží podložku na svém místě. Podložky oceníte při přebalování na výletech nebo procházkách. Můžete je použít i na ochranu lůžkovin na dětské postýlce nebo při péči o dítě po koupání. Podložku můžete použít opakovaně, dokud se neušpiní. 

Hlavní vlastnosti:

  • přebalovací podložky o rozměru 40 x 60 cm
  • měkký a na dotek příjemný materiál
  • ochrana před znečištěním při přebalování
  • vhodné na cesty
  • možnost opakovaného použití

Bella Baby Happy Přebalovací podložky 40 x 60 cm 30 ks 2


Použití

Podložku rozprostřete na pevném podkladu (např. na posteli), aby vnější nepropustná vrstva byla v kontaktu s tímto podkladech. Děťátko položte na vrchní měkkou vrstvu a přebalte jej. Pokud nedojde k ušpinění podložky, je možné ji použít opakovaně. Znečištěný výrobek vhoďte do koše.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.