Přebalovací podložky

  (76)
Seřadit podle
 • 5.0
  (11)
  Absorpční podložky chrání povrchy před znečištěním při přebalování vašeho miminka.
 • 5.0
  (1)
  Hygienické podložky pro jednorázové použití na doma i na cesty.
 • Ochrana před znečištěním při přebalování.
 • Extra savé jádro, které rozvede vlhkost rovnoměrně po celé ploše a zajistí komfort a sucho na povrchu.
 • Extra savé jádro rozvede vlhkost rovnoměrně po celé ploše a zajistí komfort a sucho na povrchu.
 • 5.0
  (1)
  Používá se ve zdravotnictví jako podložky či prostěradla pod pacienty (v propustné i nepropustné formě), utěrky, bryndáky apod.
 • K použití jako podložky či prostěradla pod pacienty, utěrky, bryndáky.
 • Perlan 45 g 42 x 48 cm

  přířez 200 ks
  K použití jako podložky či prostěradla pod pacienty, utěrky, bryndáky.
Přebalovací podložky

Přebalovací podložky

Jakou přebalovací podložku vybrat?

Vybírat můžete z jednorázových přebalovacích podložek nebo látkových. Obě varianty mají na vnitřní straně měkkou savou vrstvu a na svrchní straně nepromokavou vrstvu, která zabraňuje protečení. Jednorázové podložky jsou velmi praktické, využijete je například na výlety, u lékaře nebo na procházku do parku. S ohledem na životní prostředí můžete zvolit omyvatelnou podložku. Užitečné jsou také podložky, které chrání matraci v postýlce.

Druhy přebalovací podložek

V první řadě dělíme podložky na jednorázové a pratelné. Poté se dělí podle toho, z jakého jsou materiálu a také podle velikosti. Pro větší pohodlí můžete přehodit textilní podložku na tvrdou podložku na přebalovací komodu. Pa prakticky řešenou postýlku s přebalovacím pultem, se hodí měkká podložka, která zajistí pohodlí. Někteří rodiče také přebalují na pračce. Zde je také vhodná tvrdší podložka pod miminko se zvýšenými stranami, aby neupadlo a měkká vrstva pro lepší komfort.

Velikost a materiál

Na trhu se objevují podložky z různých materiálů, nejčastěji je to polyester s PUL zátěrem, viskóza, bavlna nebo buničina s nepromokavou svrchní vrstvou. Vybírejte je podle toho, jaký materiál je vám a vašemu děťátku příjemný. Velké podložky využijete zejména doma na přebalovací pulty, podložky v menších velikostech se hodí například na výlety, do parku nebo k lékaři. Vyberte si například od značky Petit Lulu nebo Bobánek a z těch jednorázových třeba značku Panda.