Bellasin

  (2)

Bellasin Effect je doplněk stravy určený pro všechny ženy, které se v období přechodu nechtějí nechat omezovat projevy, které tato životní etapa přináší. Buďte ve formě i v období menopauzy a dopřejte si aktivní život bez omezení.

Seřadit podle
  • Přispívá ke klidu a pohodě v období menopauzy i ke kontrole hmotnosti.
  • Přispívá ke klidu a pohodě v období menopauzy i ke kontrole hmotnosti.

    V období menopauzy (přechodu) se postupně snižuje produkce ženských pohlavních hormonů estrogenu a progesteronu, a tyto změny jsou často provázeny nepříjemnými příznaky, jako jsou návaly horka, poruchy koncentrace, únava, náladovost nebo poruchy spánku. Metabolismus se zpomaluje, organismus více zadržuje vodu a ukládá tuky. Často proto dochází ke zvýšení tělesné hmotnosti. Unikátní přípravek Bellasin Effect byl speciálně vyvinut pro ženy po čtyřicítce k zajištění komfortu v období menopauzy. Obsahuje L-carnitin, extrakt ze zeleného čaje, guarany a zázvoru pro udržení tělesné hmotnosti. Výtažky z červeného jetele, sóji a lnu obsahují fytoestrogeny, které pomáhají překonávat hormonální změny. Vitamín K2 a D3 přispívají k udržení normálního stavu kostí.

    Bellasin Effect je doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!