Belohair

Zabraňte vypadávání vlasů! Vyzkoušejte Belohair, čirý kožní roztok s alkoholovým aromatem určený k léčbě androgenně podmíněné alopecie, který vyrábí značka Belupo. Jde o onemocnění projevující se především u mužů ve věku 18–65 let, které se projevuje výrazným úbytkem vlasů s mužskou formou plešatění.

Seřadit podle
kožní roztok 60 ml
Při vypadávání a ztrátě vlasů pro muže i ženy.
kožní roztok 60 ml
K léčbě úbytku vlasů u mužů ve věku 18 až 65 let.

Základ přípravku tvoří minoxidil, účinná dermatologická látka. Jejím působením dochází k posilování vlasových kořínků. Růst nových vlasů může být očekáván po aplikaci přípravku 2x denně po dobu 4 měsíců i déle. I poté, co růst vlasů započne, je však důležité přípravek i nadále používat, aby se vlasy dostatečně posílily a nedošlo k jejich následnému vypadávání. Belohair je určen mužům ve věku 18–65 let, mladším ani starším se používání nedoporučuje. Jelikož minoxidil podporuje růst vlasů i chloupků, u žen hrozí nadměrný růst chloupků v obličeji.

Belohair je registrovaný léčivý přípravek určený k vnějšímu použití. Obsahuje účinnou látku minoxidilum. Před užitím si pečlivě přečtěte příbalový leták.