Belohair

Řadit
Filtry výpisu
Belohair 5 % kožní roztok 60 ml

kožní roztok 60 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Belohair 5% kožní roztok se používá k léčbě hormonálně podmíněné ztráty vlasů tzv. alopecie u mužů i žen.

  419 Kč
  Belohair 2% kožní roztok 60 ml

  kožní roztok 60 ml

  Registrovaný léčivý přípravek

  Belohair 2% kožní roztok při ztrátě vlasů (alopecie) související s hladinou hormonů. Přípravek mohou používat muži i ženy ve věku 18 až 65 let.

   299 Kč

   Zabraňte vypadávání svých vlasů. Vyzkoušejte BELOHAIR, čirý kožní roztok s alkoholovým aromatem určený k léčbě androgenně podmíněné alopecie, který vyrábí značka BELUPO. Jde o onemocnění projevující se především u mužů ve věku 18-65 let, které se projevuje výrazným úbytkem vlasů s mužskou formou plešatění.

   Základ přípravku tvoří minoxidil, účinná dermatologická látka. Jejím působením dochází k posilování vlasových kořínků. Růst nových vlasů může být očekáván po aplikaci přípravku 2x denně po dobu 4 měsíců i déle. I poté, co růst vlasů započne, je však důležité přípravek i nadále používat, aby se vlasy dostatečně posílily a nedošlo k jejich následnému vypadávání.

    BELOHAIR je určen mužům ve věku 18-65 let, mladším ani starším se používání nedoporučuje. Jelikož minoxidil podporuje růst vlasů i chloupků, u žen hrozí nadměrný růst chloupků v obličeji.

    

   Belohair je registrovaný léčivý přípravek určený k vnějšímu použití. Obsahuje účinnou látku minoxidilum. Před užitím si pečlivě přečtěte příbalový leták.