516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Belohair 2% kožní roztok 60 ml

Akce -7%
Belohair 2% kožní roztok 60 ml

Belohair 2% kožní roztok 60 ml

50065869
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
249 Kč 269 Kč
Skladem na e-shopu

Belohair 2% kožní roztok při ztrátě vlasů (alopecie) související s hladinou hormonů. Přípravek mohou používat muži i ženy ve věku 18 až 65 let.

Podrobné informace o produktu

Belohair 2% je určen k léčbě hormonálně podmíněné ztráty vlasů (alopecie) u mužů i žen ve věku 18 až 65 let. Úbytek vlasů podmíněný hormony může potkat muže i ženy. Mužům vypadávají nejdříve vlasy na čele, na temeni a postupně se místa zvětšují, až zůstanou vlasy pouze po stranách a vzadu (do tvaru podkovy). U žen vypadávají vlasy nerovnoměrně, jsou také kratší, tenčí a šedivější a prosvítá tak mezi nimi kůže. Pokud u žen dochází ke ztrátě vlasů stejným způsobem jako u mužů, je nutné vyhledat lékaře.

Léčivý přípravek Belohair 2% kožní roztok obsahuje látku, která vyvolá růst nových vlasů. Reakci na léčbu ale nelze předvídat, je velmi individuální a pravděpodobně bude léčba úspěšnější u mladších pacientů s kratší dobou a s menšími místy plešatosti na vrcholku hlavy.

Dávkování a aplikace:

Dávku 1 ml (= 10 stlačení dávkovací pumpičky) aplikujte na celou postiženou plochu pokožky hlavy, od středu postižené oblasti 2x denně, tj. ráno a večer. Vlasy a pokožka hlavy musejí být před aplikací přípravku úplně suché. Celková denní dávka nesmí být vyšší než 2 ml (odpovídá 20 stlačením dávkovací pumpičky). Pokud nanášíte přípravek prsty, umyjte si po aplikaci dobře ruce.

Úspěšnost léčby se projeví až po delším čase. Růst nových vlasů očekávejte po aplikaci přípravku po 4 měsících i později. Aplikace přípravku 2x denně musí pokračovat i po objevení nových vlasů, pro povzbuzení jejich růstu. Pokud ukončíte používání přípravku Belohair 2% kožní roztok, vypadávání vlasů může začít znovu. Proto pokračujte s léčbou, pokud Vám rostou nové vlasy. Pokud se ale růst vlasů nezlepší do 4 měsíců, musíte se poradit s lékařem.

Složení:

Léčivou látkou je minoxidilum (20 mg v 1 ml roztoku).

Pomocnými látkami jsou propylenglykol, ethanol 96% (v/v), čištěná voda.

Upozornění:

Pokud se léčíte s onemocněním srdce včetně potíží s tlakem, musíte se poradit s lékařem o vhodnosti užívání tohoto přípravku.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Belohair
SUKL název BELOHAIR 2% 20MG/ML DRM SOL 1X60ML
Farmakoterapeutická skupina dermatologika
Věk dítěte od 18 let
SUKL kód 134863
EAN 3850343032261

Přílohy

Příbalová informace PDF

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.