Bepanthen

Bepanthen nabízí širokou škálu léčivých přípravků, zdravotnických prostředků i kosmetických přípravků, které lze využít jak pro děti, tak i v případě, že jste čerstvé maminky. U matek je totiž kůže také citlivá, a to převážně v okolí bradavek v důsledku kojení.

Seřadit podle
5.0
(5)
Chrání pokožku před vznikem opruzenin u dětí i dospělých.
krém 30 g
K ošetření povrchových poranění, odřenin a škrábnutí s rizikem infekce.
4.7
(3)
Ulevuje od svědění a zarudnutí pokožky při projevech ekzému.
4.5
(2)
Ulevuje od svědění a zarudnutí pokožky při projevech ekzému.
mast duopack 2x100 g
5.0
(5)
Chrání pokožku před vznikem opruzenin u dětí i dospělých.
mast 100 g
4.9
(10)
Chrání pokožku před vznikem opruzenin u dětí i dospělých.
krém 100 g
K ošetření povrchových poranění, odřenin a škrábnutí s rizikem infekce.
5.0
(5)
Mast s obsahem panthenolu ochrání a regeneruje Vaši pokožku po tetování.
Bepanthen Baby kaskáda
K ošetření podrážděné pokožky, prsních bradavek i zadečku miminka.

Dětská pokožka je velice citlivá. Starejte se proto o kůži svého dítěte již od samotného narození. Značka Bepanthen nabízí produkty, které se specializují na ochranu a šetrnou péči pro ty nejmenší. Zejména během prvních dvanácti měsíců života miminka je potřeba věnovat zvýšenou péči a ochranu celému jeho tělu, aby došlo ke správnému vývoji všech složek kůže a dítě si postupně vytvářelo přirozenou obranyschopnost. Bepanthen nabízí širokou škálu léčivých přípravků, zdravotnických prostředků i kosmetických přípravků, které využijete jak pro své děti, tak i v případě, že jste čerstvé maminky. U matek je totiž kůže také citlivá, a to převážně v okolí bradavek v důsledku kojení.

Ochrana dětského zadečku

Pro vaše nejmenší Bepanthen vytvořil kosmetické přípravky Bepanthen Baby mast a Bepanthen krém. Tyto výrobky jsou speciálně vytvořeny tak, aby nedráždily dětskou pokožku a nezpůsobovaly zarudnutí či svědění kůže. Bepanthen SensiDaily můžete využít také k péči o kojením namáhané bradavky.

Úleva od svědění a zarudnutí pokožky

Proti svědění, zarudnutí pokožky a dalším příznakům ekzémů účinně bojuje zdravotnický prostředek Bepanthen Sensiderm krém. Ten se stará o obnovu kožní bariéry a jako bonus udržuje kůži hydratovanou, čímž napomáhá její přirozené regeneraci. Je vhodný jak pro děti, tak i pro dospělé.

Regenerace pokožky

Spálení na slunci, odření kůže nebo drobné popálení v kuchyni nikdy není příjemné. Regeneraci pokožky můžete podpořit použitím léčivého krému Bepanthen. U malých povrchových poranění, u nichž hrozí nebezpečí infekce, může být použit Bepanthen Plus, který podporuje hojení a omezuje množení bakterií. Bepanthen a Bepanthen Plus jsou léčivé přípravky ke kožnímu použití. Obsahují léčivou látku dexpanthenol, Bepanthen Plus obsahuje navíc látku s dezinfekčním účinkem chlorhexidin-dihydrochlorid. Pečlivě čtěte příbalovou informaci.