Bepanthen

  (12)

Bepanthen nabízí širokou škálu léčivých přípravků, zdravotnických prostředků i kosmetických přípravků, které lze využít jak pro děti, tak i v případě, že jste čerstvé maminky. U matek je totiž kůže také citlivá, a to převážně v okolí bradavek v důsledku kojení.

Seřadit podle
 • K ošetření podrážděné pokožky, prsních bradavek i zadečku miminka.
 • Bepanthen Tattoo

  mycí gel 200 ml
  5.0
  (2)
  Šetrný přípravek bez mýdla pro péči o pokožku s čerstvým tetováním.
 • 4.9
  (10)
  Chrání pokožku před vznikem opruzenin u dětí i dospělých.
 • Krém Bepanthen pečuje o suchou a podrážděnou pokožku.
 • Bepanthen

  krém 20 g
  4.3
  (7)
  Ulevuje od svědění a zarudnutí pokožky při projevech ekzému.
 • 4.9
  (7)
  Ulevuje od svědění a zarudnutí pokožky při projevech ekzému.
 • Bepanthen Plus

  krém 30 g
  K ošetření povrchových poranění, odřenin a škrábnutí s rizikem infekce.
 • Bepanthen Baby

  mast duopack 2x100 g
  5.0
  (6)
  Chrání pokožku před vznikem opruzenin u dětí i dospělých.
Bepanthen Baby 100g
 • Bepanthen Baby

  2x100 g + dárek
  5.0
  (1)
  Chrání pokožku dětí i dospělých před vznikem opruzenin.
 • Bepanthen Plus

  krém 100 g
  K ošetření povrchových poranění, odřenin a škrábnutí s rizikem infekce.
 • 5.0
  (6)
  Mast s obsahem panthenolu ochrání a regeneruje Vaši pokožku po tetování.
 • Bepanthen Baby

  mast 100 g
  4.8
  (24)
  Chrání pokožku před vznikem opruzenin u dětí i dospělých.

Dětská pokožka je velice citlivá. Starejte se proto o kůži svého dítěte již od samotného narození. Značka Bepanthen nabízí produkty, které se specializují na ochranu a šetrnou péči pro ty nejmenší. Zejména během prvních dvanácti měsíců života miminka je potřeba věnovat zvýšenou péči a ochranu celému jeho tělu, aby došlo ke správnému vývoji všech složek kůže a dítě si postupně vytvářelo přirozenou obranyschopnost. Bepanthen nabízí širokou škálu léčivých přípravků, zdravotnických prostředků i kosmetických přípravků, které využijete jak pro své děti, tak i v případě, že jste čerstvé maminky. U matek je totiž kůže také citlivá, a to převážně v okolí bradavek v důsledku kojení.

Ochrana dětského zadečku

Pro vaše nejmenší Bepanthen vytvořil kosmetické přípravky Bepanthen Baby mast a Bepanthen krém. Tyto výrobky jsou speciálně vytvořeny tak, aby nedráždily dětskou pokožku a nezpůsobovaly zarudnutí či svědění kůže. Bepanthen SensiDaily můžete využít také k péči o kojením namáhané bradavky.

Úleva od svědění a zarudnutí pokožky

Proti svědění, zarudnutí pokožky a dalším příznakům ekzémů účinně bojuje zdravotnický prostředek Bepanthen Sensiderm krém. Ten se stará o obnovu kožní bariéry a jako bonus udržuje kůži hydratovanou, čímž napomáhá její přirozené regeneraci. Je vhodný jak pro děti, tak i pro dospělé.

Regenerace pokožky

Spálení na slunci, odření kůže nebo drobné popálení v kuchyni nikdy není příjemné. Regeneraci pokožky můžete podpořit použitím léčivého krému Bepanthen. U malých povrchových poranění, u nichž hrozí nebezpečí infekce, může být použit Bepanthen Plus, který podporuje hojení a omezuje množení bakterií. Bepanthen a Bepanthen Plus jsou léčivé přípravky ke kožnímu použití. Obsahují léčivou látku dexpanthenol, Bepanthen Plus obsahuje navíc látku s dezinfekčním účinkem chlorhexidin-dihydrochlorid. Pečlivě čtěte příbalovou informaci.