BEZGLUTEN Bochník světlý bez lepku 260 g

Potraviny a nápoje

Značka: BEZGLUTEN
Chutný světlý bezlepkový bochník od značky BEZGLUTEN svým složením vyhovuje osobám s intolerancí na lepek. Ideální na dlouhé cesty i výlety v přírodě.
Skladem na e-shopu
79

Cena za 100 g: 30 Kč

O produktu

50142068

Chutný světlý bezlepkový bochník od značky BEZGLUTEN svým složením vyhovuje osobám s intolerancí na lepek. Hodí se také pro ty, kteří se snaží lepek ve své stravě omezit. Nakrájený ho lze konzumovat buď přímo nebo ho můžete do křupava opéct v toustovači i v troubě. Vakuově zabalený krájený chlebík si můžete vzít kamkoliv s sebou. Ideální na dlouhé cesty nebo výlety v přírodě.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodný pro bezlepkovou dietu
  • ideální na toasty i topinky
  • v praktickém vakuovém balení, skvělý na cesty

Složení

Voda, rýžová mouka, pohanková mouka, kukuřičný škrob, rýžový škrob, bramborový škrob, řepkový olej, olivový olej (2,4 %), glukózový sirup, vláknina psyllium, zahušťovadla: guarová guma, xanthan guma, hydroxypropylmethylcelulóza; syrovátka (z mléka), sójový proteinový izolát, inulin, zvlhčovadla: glycerol, sorbitoly; dextróza, inulin, pekařské droždí, sůl, cukr, emulgátory: mono- a diglyceridy mastných kyselin; regulátor kyselosti: kyselina vinná; bakterie mléčného kvašení kultur. Alergeny jsou vyznačeny tučným písmem.

Použití

Produkt je určen k přímé spotřebě. Může být ohříván v toastovači nebo troubě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.