BIO BIONE Cannabis Šampon na mastné vlasy 260 ml

Kosmetika

Značka: BIO BIONE
BIO BIONE Cannabis Šampon na mastné vlasy s konopím a antimikrobiální složkou redukuje kožní maz a tlumí svědění pokožky.
115

O produktu: BIO BIONE Cannabis Šampon na mastné vlasy 260 ml

50140316

BIO BIONE Cannabis Šampon na mastné vlasy s konopím dosahuje vysoké pěnivosti a mohutné čisticí a mycí síly bez extrémního odmaštění pokožky i vlasů. Ke komfortu pokožky po umytí přispívá obsažený rostlinný lecitin, který ji zvláčňuje, i kyselina mléčná upravující pH na fyziologickou úroveň. Panthenol a alantoin napomáhají obnově a zklidnění pokožky, přídavek keratinového hydrolyzátu výtečně regeneruje a zpevňuje vlasy.

Šampon s antimikrobiálním účinkem

Cannabis Šampon na mastné vlasy obsahuje sirnou aminokyselinu s organickým thioderivátem s aminokyselinou lysinem – tato kombinace snižuje maštění vlasů a omezuje tak živnou půdu pro mikroby a kvasinky. Ty bývají příčinou svědění pokožky, tvorby lupů, seborei, zápachu vlasů či jejich oslabení. Součástí složení je také systém několika BIO organických sloučenin potlačujících rozvoj všech typů mikrobů a kvasinek na vlasové pokožce.

Výsledek

  • šetrně čistí vlasy i pokožku hlavy
  • redukuje kožní maz a tlumí svědění pokožky
  • aktivní složky napomáhají zklidnění a obnově pokožky
  • regeneruje a zpevňuje vlasové vlákno
  • s hypoalergenní parfemací

Složení

Šampon mimo jiné obsahuje: sirné aminokyseliny, kyselinu mléčnou, lecitin, keratin, konopný extrakt, alantoin, panthenol. Vyrobeno v BIO formulaci. Neobsahuje SLS, SLES, silikony či parabeny. S lehkou hypoalergenní parfemací.

Použití

Malé množství šamponu naneste na mokré vlasy, chvíli ponechte působit, a poté důkladně opláchněte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.