BIO BIONE

  (47)

Přípravky značky BIO BIONE se vyvíjí na základě nejnovějších vědeckých poznatků a výrobce si zakládá na přírodním a ekologicky šetrném složení. Před uvedením na trh všechny produkty značky procházejí přísným testováním, nikoliv však na zvířatech. Spojení kvality a nízké ceny je hlavním důvodem, proč se BIO BIONE těší velké oblibě.

Seřadit podle

Česká přírodní kosmetika se zrodila již před 20 lety. Během této doby se charakter a vlastnosti produktů vyvíjely jak v souvislosti s legislativou, tak i na základě poznatků z oborů kosmetologie, biochemie, dermatologie, farmacie, botaniky i životního prostředí. Kosmetika BIO BIONE tak krůček po krůčku získávala svou současnou podobu, která je dynamická, a i nadále se bude v podobném duchu proměňovat. Při výrobě přípravků BIO BIONE klade výrobce velký důraz na kvalitu a vysoký obsah aktivních látek, které jdou ruku v ruce s udržitelným a funkčním složením.

Proč si vybrat kosmetiku BIO BIONE?

  • Značka BIO BIONE používá při výrobě svých produktů suroviny převážně z obnovitelných přírodních zdrojů, které jsou odbouratelné a bez negativních vlivů na životní prostředí
  • Tradiční a osvědčené receptury převážně přírodního složení pro každý typ pleti
  • Široký výběr přípravků, ať už jde o péči o pleť, vlasovou kosmetiku nebo péči o tělo.
  • Značka netestuje své výrobky na zvířatech