Bioalis Kozí kolostrum 180 kapslí

Doplněk stravy

Značka: BIOALIS
Bioalis Kozí kolostrum je doplněk stravy s obsahem sušeného prvotního mléka koz z ekologických chovů. Je bohatým zdrojem biologicky aktivních látek.
1 450

Cena za 100 g: 2 417 Kč

O produktu

50097080

Bohatý zdroj biologicky aktivních látek – to je Kozí kolostrum Bioalis, doplněk stravy s obsahem sušeného prvotního mléka koz z ekologických chovů. Kolostrum – mlezivo je uvítáním do života pro mláďata, kterým po narození pomáhá adaptovat se v novém prostředí. Je to výjimečný elixír namíchaný samotnou přírodou, a můžete si jej dopřát i vy!

Základní složky kozího kolostra Bioalis

  • bílkoviny
  • tuky
  • laktóza
  • IgG
  • IgA
  • IgM
  • + cytokiny, laktoferin, imunitní faktor PRP a další cenné látky

Jak Bioalis pečuje o kvalitu?

Bioalis Kozí kolostrum je získáváno od zvířat, která jsou chována v ekologicky nastavených podmínkách, kde nepřichází do styku s umělými hnojivy, pesticidy či hormony. Vysoký obsah aktivních látek zajišťuje časný odběr mleziva, které se získává do 12 hodin po porodu, avšak teprve poté, co matka předá potřebnou dávku mláděti. Při zpracování kolostra jsou využívány moderní a šetrné technologické postupy.


Dávkování

Dospělí: 4 kapsle denně. Děti od 3 let: 2 kapsle denně. Užívejte ráno na lačno nebo během dne před jídlem. Zapíjejte vlažnou vodou či jiným vlažným nápojem – horká tekutina ničí aktivní látky. Pro lepší poživatelnost lze obsah kapsle vysypat. Přípravek lze užívat dlouhodobě.

Složení

Jedna kapsle obsahuje cca 260 mg 100% kozího kolostra a 55 mg uhličitanu hořečnatého v HPMC (rostlinném) obalu. Vhodné i pro vegetariány.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Kozí kolostrum nesmí konzumovat osoby s nesnášenlivostí kozího mléka a kozího kolostra. Pokud jste těhotná, nebo kojíte, poraďte se před užíváním přípravku se svým lékařem. Přípravek není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Po otevření skladujte v chladničce. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.