BIOALIS Kozí colostrum 180 kapslí

BIOALIS Kozí colostrum 180 kapslí

50097080
Doplněk stravy Více o legislativě
1 492 Kč Dostupnost:
Skladem u dodavatele

Bioalis kozí colostrum neboli mlezivo, je cenná přírodní látka, která vzniká během prvních dvanácti hodin po porodu. Tento doplněk stravy obsahuje vysoké množství aktivních látek, které ale nikdy nemohou vyjádřit sílu kolostra jako celku.

Podrobné informace o produktu

Bioalis kozí colostrum neboli mlezivo, je cenná přírodní látka, která vzniká během prvních dvanácti hodin po porodu. Protože patříme mezi savce, nabízí se nám možnost využít tento přírodní doplněk stravy i pro svůj organismus. Koza je totiž jedním z nejzdravějších zvířat a je například velmi odolná vůči nádorovým onemocněním. Její kolostrum navíc obsahuje vysoké množství aktivních látek, které jsou zcela přirozeného původu. Jednotlivé složky a jejich množství však nikdy nemohou vyjádřit sílu kolostra jako celku.

Kozí kolostrum je také vhodné pro alergiky na kravské mléko, protože většina alergiků na kravskou bílkovinu není alergických na kozí kolostrum, ani mléko.

CO KOLOSTRUM BIOALIS OBSAHUJE?
Každá kapsle obsahuje přibližně 225 mg 100% kozího kolostra a je vyrobena z materiálu HPMC (Hydroxypropylmethylcelulóza). Jedná se tedy o čistě rostlinný obal.

Šest základních složek kozího kolostra Bioalis:
- Bílkovina
- Laktóza
- Tuky
- IgG
- IgA
- IgM

Důležité jsou však zejména aktivní látky, kterými jsou imunoglobulin G (52 mg/kapsle) a růstový faktor IGF-1 (0,00045 mg/kapsle).

JAK PEČUJE BIOALIS O KVALITU?
Jak již bylo řečeno, Bioalis kozí kolostrum je odebíráno v době, kdy jde o ryzí mlezivo (0 až 12 hodin po porodu). Zpracováno je šetrnou technologií sušením mrazem a u francouzského výrobce s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Francouzský původ navíc zvyšuje kvalitu i čistým prostředím a kvalitou pastvin. Kozy, od nichž kolostrum pochází, jsou chovány v ekologicky šetrných podmínkách, bez umělých hnojiv, pesticidů a přidaných hormonů.

NABÍZENÁ BALENÍ:
90 (hmotnost obsahu 30 g), 120 (hmotnost obsahu 40 g) a 180 kapslí (hmotnost obsahu 60 g).

DÁVKOVÁNÍ DOSPĚLÍ:
3 – 6 kapslí denně. Přípravek lze užívat trvale.

DÁVKOVÁNÍ DĚTI OD 3 LET:
2 – 4 kapsle denně. Přípravek lze užívat trvale.

ZPŮSOB KONZUMACE:
Užívejte ráno na lačno a večer před spaním. Zapíjejte vlažnou vodou či jiným vlažným nápojem. Horká tekutina ničí aktivní látky. Pro lepší poživatelnost lze kapsle vysypat.

SKLADOVÁNÍ:
Tobolky Bioalis kozí colostrum je nutné uchovávat na tmavém a chladném místě (po otevření nejlépe v chladničce do 8 °C).

UPOZORNĚNÍ:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Kozí kolostrum nesmí konzumovat lidé s nesnášenlivostí na kozí mléko a kozí kolostrum. O podávání těhotným a kojícím ženám by měl rozhodnout vždy lékař.

VÝROBCE:
Laboratoires de Biologie, Francie

DISTRIBUTOR PRO ČR a SR:
Alice Monhartová
Dobřív 398, 338 44 Dobřív
IČ: 61136212

Parametry produktu

Značka Bioalis Forma Kapsle
Pro koho Od 3 let EAN 8594182830040
Instagram Instagram

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.