516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Bioalis Kozí kolostrum 90 kapslí

Bioalis Kozí kolostrum 90 kapslí

Bioalis Kozí kolostrum 90 kapslí

50097078
Doplněk stravy: Více o legislativě
990 Kč 3300 Kč / 100 g
Skladem na e-shopu

Bioalis kozí kolostrum neboli mlezivo, je cenná přírodní látka, která vzniká během prvních dvanácti hodin po porodu.

Podrobné informace o produktu

Protože patříme mezi savce, nabízí se nám možnost využít tento přírodní doplněk stravy i pro svůj organismus. Kozí kolostrum totiž obsahuje vysoké množství aktivních látek, které jsou zcela přirozeného původu. Jednotlivé složky a jejich množství však nikdy nemohou vyjádřit sílu kolostra jako celku.

Co Bioalis obsahuje?

Každá kapsle obsahuje přibližně 225 mg 100% kozího kolostra a je vyrobena z materiálu HPMC (Hydroxypropylmethylcelulóza). Jedná se tedy o čistě rostlinný obal, který je vhodný i pro vegetariány.

Šest základních složek kozího kolostra Bioalis.

- Bílkoviny

- Tuky

- Laktóza

- IgG

- IgA

- IgM

Důležité jsou však zejména aktivní látky, kterými jsou imunoglobulin G (78 mg/kapsle) a růstový faktor IGF-1 (0,00045 mg/kapsle). Najdeme zde ale také cytokiny, laktoferin, imunitní faktor PRP a další důležité látky.

Jak pečuje Bioalis o kvalitu?

Jak již bylo řečeno, Bioalis kozí kolostrum je odebíráno v době, kdy jde o ryzí mlezivo (0 až 12 hodin po porodu). Zpracováno je šetrnou technologií sušením mrazem a u francouzského výrobce s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Francouzský původ navíc zvyšuje kvalitu i čistým prostředím a kvalitou pastvin. Kozy, od nichž kolostrum pochází, jsou chovány v ekologicky šetrných podmínkách, bez umělých hnojiv, pesticidů a přidaných hormonů.

Dávkování dospělí:

3 – 6 kapslí denně. Přípravek lze užívat trvale.

Dávkování děti od 3 let:

2 – 4 kapsle denně. Přípravek lze užívat trvale.

Užívání:

Užívejte ráno na lačno a večer před spaním. Zapíjejte vlažnou vodou či jiným vlažným nápojem. Horká tekutina ničí aktivní látky. Pro lepší poživatelnost lze kapsle vysypat.

Skladování:

Tobolky Bioalis kozí kolostrum je nutné uchovávat na tmavém a chladném místě (po otevření nejlépe v chladničce do 8 °C).

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Kozí kolostrum nesmí konzumovat lidé s nesnášenlivostí na kozí mléko a kozí kolostrum. O podávání těhotným a kojícím ženám by měl rozhodnout vždy lékař.

Výrobce:

Laboratoires de Biologie, Francie

Balení: 90 (hmotnost obsahu 30g)

Parametry

Značka Bioalis
Forma Kapsle
EAN 8594182830026

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.