BIODERMA Photoderm After sun gel-krém 200 ml

Kosmetika

Značka: BIODERMA
BIODERMA Photoderm After Sun osvěžující hydratační gel zklidňuje pokožku po opalování. Regeneruje, vyživuje a nezanechává na pleti nepříjemný mastný film.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

309

O produktu

50135152

BIODERMA Photoderm After Sun gel po opalování osvěžuje, hydratuje a zklidňuje pokožku vystavenou slunci. Pomáhá uchovávat její přirozenou hydrataci, prodlužuje přirozené opálení a po aplikaci zanechává jemnou a hladkou pokožku na dotek. Exkluzivní patent Buněčné Bioochrany™ chrání pleť před poškozením, napomáhá regeneraci a bojuje proti předčasnému stárnutí pokožky. Pro svou lehkou texturu a příjemnou aplikaci ho lze používat celý rok. Ideální pro celou rodinu, včetně dětí. Se svěží parfemací. Přípravek je obohacen o zvláčňující a zklidňující složky. 

Hlavní vlastnosti:

  • zklidňuje pokožku po slunění
  • uchovává optimální hydrataci pokožky
  • prodlužuje přirozené opálení
  • nezanechává mastný film
  • vynikající snášenlivost

Složení

Obsahuje Alantoin a ginkgo bilobu, které zklidňují pocity přehřátí. Glycerin a shea hydratují, restrukturalizují a brání před vysušením pokožky expozicí na slunci.

Použití

Aplikujte na očištěnou a osušenou pokožku po opalování.

Upozornění

Nepobývejte vy ani vaše děti příliš dlouho na slunci a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým ochranným faktorem neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.