Kosmetika

BIODERMA Photoderm After Sun gel-krém 500 ml

Značka: BIODERMA
Produktová řada: Photoderm
5.0

BIODERMA Photoderm After Sun osvěžující hydratační gel zklidňuje pokožku po opalování. Regeneruje, vyživuje a nezanechává na pleti nepříjemný mastný film.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu minimálně 3 produktů značky BIODERMA v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 3. 12. 2023, nebo do vyprodání zásob.

Velikost balení - ml

699

O produktu: BIODERMA Photoderm After Sun gel-krém 500 ml

50001390

Úvod

BIODERMA Photoderm After Sun gel po opalování osvěžuje, hydratuje a zklidňuje pokožku vystavenou slunci. Pomáhá uchovávat její přirozenou hydrataci, prodlužuje přirozené opálení a po aplikaci zanechává jemnou a hladkou pokožku na dotek. Krém má lehkou texturu, můžete jej používat jako tělové mléko po celý rok. Snadno se nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává po sobě mastný film. Ideální pro celou rodinu, včetně dětí. Se svěží parfemací. Přípravek je obohacen o zvláčňující a zklidňující složky. 

Hlavní vlastnosti:

  • zklidňuje a hydratuje
  • uchovává optimální hydrataci pokožky
  • podporuje přirozené opálení
  • nezanechává mastný film
  • vynikající snášenlivost

Složení

Glycerin a minerální olejové složky aktivují a prodlužují opálení. Extrakt z lékořice zklidňuje pokožku. Patentovaný DAF™ komplex zvyšuje toleranci i té nejcitlivější pokožky.


Použití

Aplikujte na očištěnou a osušenou pokožku po opalování. Obličej a tělo. Neaplikujte na výrazně podrážděnou nebo mokvající pokožku.


Upozornění

Nepobývejte vy ani vaše děti příliš dlouho na slunci a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým ochranným faktorem neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.