BIODERMA Photoderm After Sun gel-krém 500 ml

Kosmetika

Značka: BIODERMA
BIODERMA Photoderm After Sun osvěžující hydratační gel zklidňuje pokožku po opalování. Regeneruje, vyživuje a nezanechává na pleti nepříjemný mastný film.
*Sleva 150 Kč při nákupu produktů značky BIODERMA Photoderm v minimální hodnotě 490 Kč. *Při nákupu produktů značky BIODERMA Photoderm v minimální hodnotě 490 Kč. vč. DPH získáte slevu 150 Kč. Akce platí do 15. 8. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
515

O produktu

50001390

BIODERMA Photoderm After Sun gel po opalování osvěžuje, hydratuje a zklidňuje pokožku vystavenou slunci. Pomáhá uchovávat její přirozenou hydrataci, prodlužuje přirozené opálení a po aplikaci zanechává jemnou a hladkou pokožku na dotek. Exkluzivní patent Buněčné Bioochrany™ chrání pleť před poškozením, napomáhá regeneraci a bojuje proti předčasnému stárnutí pokožky. Pro svou lehkou texturu a příjemnou aplikaci ho lze používat celý rok. Ideální pro celou rodinu, včetně dětí. Se svěží parfemací. Přípravek je obohacen o zvláčňující a zklidňující látky. 

Hlavní vlastnosti:

  • zklidňuje pokožku po slunění
  • uchovává optimální hydrataci pokožky
  • prodlužuje přirozené opálení
  • nezanechává mastný film
  • vynikající snášenlivost

Složení

Obsahuje Alantoin a ginkgo bilobu, které zklidňují pocity přehřátí. Glycerin a shea hydratují, restrukturalizují a brání před vysušením pokožky expozicí na slunci.

Použití

Aplikujte na očištěnou a osušenou pokožku po opalování. Obličej a tělo. Neaplikujte na výrazně podrážděnou nebo mokvající pokožku.

Upozornění

Nepobývejte vy ani vaše děti příliš dlouho na slunci a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým ochranným faktorem neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.