Doplněk stravy

Biogaia Protectis probiotické kapky pro děti od narození 10 ml

Značka: BIOGAIA

Probiotické kapky pro děti působí na obnovení rovnováhy v trávicím traktu. Obsahují patentovaný kmen živých, aktivních bakterií Lactobacillus reuteri Protectis.

509

Cena za 100 ml: 5 090,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 250 Kč.

O produktu: Biogaia Protectis probiotické kapky pro děti od narození 10 ml

50094616

Úvod

Dětské kapky BioGaia Protectis jsou doplněk stravy pro děti od narození. Obsahují ověřený patentovaný probiotický kmen Lactobacillus reuteri Protectis® (L. reuteri DSM 17938), který napomáhá utvářet nebo obnovovat střevní mikrobiotu. Probiotický kmen Lactobacillus reuteri Protectis® pochází z mateřského mléka, a tak je zcela přirozený lidskému organismu. Díky tomu BioGaia přispívá k rovnováze střevní mikrobioty miminka.

BioGaia: Probiotika pro prvních 1 000 dní

Věděli jste, že až 80 % buněk imunitního systému se nachází ve střevě? Právě proto je velmi důležité zdravé trávicí ústrojí, osídlené správnými druhy mikroorganismů. Dětská střevní mikrobiota se vyvíjí v prvních 1 000 dnech, tedy od početí dítěte do doby kolem druhého roku života.

Prvních 1 000 dní odborníci označují výstižným termínem „okno příležitostí“, kdy máte jedinečnou možnost ovlivnit složení střevní mikrobioty svého dítěte, a tak podpořit jeho zdraví v dospělosti. Tato příležitost se už nikdy nebude opakovat. Zdraví svého dítěte máte ve svých rukou.

Pro koho a kdy je vhodné užívání dětských kapek BioGaia Protectis?

  • Pro děti od narození pro spokojené bříško každý den
  • Při kojeneckých kolikách
  • Pro děti narozené předčasně nebo císařským řezem
  • Při a po ATB léčbě
  • Při a po akutním a chronickém průjmu
  • Při nerovnováze mikrobioty nebo jejím riziku


Dávkování

5 kapek jednou denně. 1 dávka (5 kapek) obsahuje minimálně 100 milionů živých bakterií reuteri Protectis®.

Před použitím dobře protřepejte po dobu 10 sekund, aby došlo ke smísení bakteriální kultury s obsahem tuby. Tubičku jemně stlačte a nakapejte kapky na lžičku, na prso (v případě, že kojíte), přidejte do lahve s krmením nebo do jídla. Nepřidávejte do horkého jídla nebo nápojů a nepodávejte z tuby přímo do úst, tím by mohlo dojít ke snížení kvality výrobkuDětské kapky BioGaia Protectis jsou bez příchuti a neovlivňují chuť pokrmů a nápojů.


Složení

Slunečnicový olej, mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem triglyceridů (MCT) a živé bakterie Lactobacillus reuteri DSM 17938 (Protectis®). Balení obsahuje bílý plastový proužek, sloužící k prodloužení doby použitelnosti, který byl schválen pro použití s potravinami a není určen ke konzumaci.


Upozornění

Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte dobře uzavřené a ujistěte se, že je víčko dostatečně utažené. Olej, který se dostane do uzávěru, utřete čistým, suchým hadříkem. Zabraňte kontaktu se slinami nebo vodou. Tubu spotřebujte do 3 měsíců od otevření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.