BioGaia

Seřadit podle
Biogaia Protectis probiotické kapky s vitamínem D

10 ml

Doplněk stravy

Probiotické kapky s obsahem Lactobacillus reuteri Protectis® a vitaminu D3, který podporuje správnou funkci imunitního systému dětí. Pro děti od 2. týdne života.
  • Sleva 50 Kč
529 579 Kč
Biogaia Prodentis

20 pastilek

Doplněk stravy

Pečujte o své zuby a dásně pastilkami s obsahem probiotik L. Reuteri Prodentis.
255
Biogaia ProTectis

30 tablet

Doplněk stravy

Probiotické žvýkací tablety s obsahem patentovaného probiotického kmene Lactobacillus reuteri Protectis® (DSM 17938). Určeno pro děti od tří let a dospělé.
269

Střevní mikroflórou rozumíme veškeré mikroorganismy (bakterie a kvasinky), které osidlují střevní sliznici. Tzv. střevní mikrobiom je považován odborníky za samostatný orgán a výzkum přináší neustále nové poznatky o jeho významu. Dostatečně četná střevní mikroflóra ve správném složení je důležitá nejen pro správné fungování trávicího traktu – je klíčová i pro efektivní přirozenou obranyschopnost organismu.

  BioGaia Pro Tectis nejen pro ty nejmenší

Probiotika jsou přípravky obsahující přátelské bakterie, jejichž úkolem je zlepšení rovnováhy ve střevní mikroflóře. U novorozenců a kojenců jsou střeva prospěšnými bakteriemi teprve osidlována, a je proto vhodné některé rody bakterií „představit“ prostřednictvím probiotických přípravků.

Narušená střevní mikroflóra například po používání antibiotik nebo v důsledku infekčního onemocnění v oblasti trávicího traktu se může projevit trávicími obtížemi. V tomto případě můžete k obnově rovnovážného stavu přispět prostřednictvím probiotik.

Probiotické kapky Biogaia Pro Tectis obsahují živé bakterie Lactobacillus reuteri Protectis®. Právě laktobacily jsou jedním z nejdůležitějších rodů bakterií, které se na osídlení střevní sliznice podílejí.

  Pohodlné dávkování pro kojence a malé děti

U kojenců a malých dětí je důležité pohodlné podávání. Oba výrobky z řady Biogaia tento požadavek splňují. Kapky Biogaia Pro Tectis kapky jsou dostupné také v praktické plastové tubě.

 

 

Přípravky Biogaia jsou potravinové doplňky. Nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování!