BioGaia

Řadit
Filtry výpisu
Biogaia Protectis probiotické kapky 10 ml

10 ml

Doplněk stravy

Probiotické kapky pro děti působí na obnovení rovnováhy v trávicím traktu. Obsahují patentovaný kmen živých, aktivních bakterií Lactobacillus reuteri Protectis.

 • Akce -13%
479 Kč 549 Kč
Biogaia Protectis probiotické kapky s vitamínem D 10 ml

10 ml

Doplněk stravy

Probiotické kapky s obsahem Lactobacillus reuteri Protectis® a vitaminu D3, který podporuje správnou funkci imunitního systému dětí. Pro děti od 2. týdne života.

 • Akce -9%
489 Kč 539 Kč
Biogaia ProTectis 20 tablet

20 tablet

Doplněk stravy

Probiotické žvýkací tablety s obsahem patentovaného probiotického kmene Lactobacillus reuteri Protectis® (DSM 17938). Určeno pro děti od tří let a dospělé.

  175 Kč
  Biogaia ProTectis 30 tablet

  30 tablet

  Doplněk stravy

  Probiotické žvýkací tablety s obsahem patentovaného probiotického kmene Lactobacillus reuteri Protectis® (DSM 17938). Určeno pro děti od tří let a dospělé.

   

   229 Kč

   Střevní mikroflórou rozumíme veškeré mikroorganismy (bakterie a kvasinky), které osidlují střevní sliznici. Tzv. střevní mikrobiom je považován odborníky za samostatný orgán a výzkum přináší neustále nové poznatky o jeho významu. Dostatečně četná střevní mikroflóra ve správném složení je důležitá nejen pro správné fungování trávicího traktu – je klíčová i pro efektivní přirozenou obranyschopnost organismu.

     BioGaia Pro Tectis nejen pro ty nejmenší

   Probiotika jsou přípravky obsahující přátelské bakterie, jejichž úkolem je zlepšení rovnováhy ve střevní mikroflóře. U novorozenců a kojenců jsou střeva prospěšnými bakteriemi teprve osidlována, a je proto vhodné některé rody bakterií „představit“ prostřednictvím probiotických přípravků.

   Narušená střevní mikroflóra například po používání antibiotik nebo v důsledku infekčního onemocnění v oblasti trávicího traktu se může projevit trávicími obtížemi. V tomto případě můžete k obnově rovnovážného stavu přispět prostřednictvím probiotik.

   Probiotické kapky Biogaia Pro Tectis obsahují živé bakterie Lactobacillus reuteri Protectis®. Právě laktobacily jsou jedním z nejdůležitějších rodů bakterií, které se na osídlení střevní sliznice podílejí.

     Pohodlné dávkování pro kojence a malé děti

   U kojenců a malých dětí je důležité pohodlné podávání. Oba výrobky z řady Biogaia tento požadavek splňují. Kapky Biogaia Pro Tectis kapky jsou dostupné také v praktické plastové tubě.

    

    

   Přípravky Biogaia jsou potravinové doplňky. Nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování!