BioGaia

Společnosti BioGaia® působí od roku 1990 a v současné době maximálně využívá své dlouhodobé zkušenosti při vývoji a prodeji probiotických produktů. Přípravky BioGaia® doporučují pediatři i ostatní lékaři ve více než 100 zemích světa. Ve všech přípravcích BioGaia® se nachází Limosilactobacillus reuteri, kmen probiotických bakterií, které přispívají k obnovení rovnováhy střevní mikrobioty.

Seřadit podle
Probiotické pastilky k péči o ústní mikrobiotu, zuby a dásně.
Pečujte o své zuby a dásně pastilkami s obsahem probiotik L. Reuteri Prodentis.
Dětské kapky BioGaia Protectis jsou doplněk stravy pro děti od narození.
Probiotické žvýkací tablety obohacené vitaminem D pro zdravou imunitu.
Probiotické žvýkací tablety s obsahem patentovaného probiotického kmene Lactobacillus reuteri Protectis® (DSM 17938). Určeno pro děti od tří let a dospělé.
Probiotické kapky s obsahem Lactobacillus reuteri Protectis® a vitaminu D3.

Střevní mikroflórou rozumíme veškeré mikroorganismy (bakterie a kvasinky), které osidlují střevní sliznici. Tzv. střevní mikrobiom je považován odborníky za samostatný orgán a výzkum přináší neustále nové poznatky o jeho významu. Dostatečně četná střevní mikroflóra ve správném složení je důležitá nejen pro správné fungování trávicího traktu – je klíčová i pro efektivní přirozenou obranyschopnost organismu.

BioGaia Pro Tectis nejen pro ty nejmenší

Probiotika jsou přípravky obsahující přátelské bakterie, jejichž úkolem je zlepšení rovnováhy ve střevní mikroflóře. U novorozenců a kojenců jsou střeva prospěšnými bakteriemi teprve osidlována, a je proto vhodné některé rody bakterií „představit“ prostřednictvím probiotických přípravků. Narušená střevní mikroflóra například po používání antibiotik nebo v důsledku infekčního onemocnění v oblasti trávicího traktu se může projevit trávicími obtížemi. V tomto případě můžete k obnově rovnovážného stavu přispět prostřednictvím probiotik. Probiotické kapky BioGaia Pro Tectis obsahují živé bakterie Lactobacillus reuteri Protectis®. Právě laktobacily jsou jedním z nejdůležitějších rodů bakterií, které se na osídlení střevní sliznice podílejí.

Pohodlné dávkování pro kojence a malé děti

U kojenců a malých dětí je důležité pohodlné podávání. Oba výrobky z řady Biogaia tento požadavek splňují. Kapky Biogaia Pro Tectis kapky jsou dostupné také v praktické plastové tubě. Přípravky Biogaia jsou potravinové doplňky. Nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování!