Biogaia Protectis probiotické kapky s vitamínem D 10 ml

Doplněk stravy

Značka: BIOGAIA
Probiotické kapky s obsahem Lactobacillus reuteri Protectis® a vitaminu D3, který podporuje správnou funkci imunitního systému dětí. Pro děti od 2. týdne života.
549

Cena za 100 ml: 5 490 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Biogaia Protectis probiotické kapky s vitamínem D 10 ml

50116043

Pro spokojené bříško Vašich dětí a podporu jejich imunity. Laktobacily (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru dětí. Ta se vyvíjí v prvních 1 000 dnech, tedy od početí dítěte do doby kolem druhého roku života. V této době máte jedinečnou možnost ovlivnit složení střevní mikroflóry svého dítěte, a tak podpořit jeho zdraví v dospělosti. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K jejímu narušení může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování.

BioGaia® probiotické kapky obsahují ověřený patentovaný kmen bakterií Lactobacillus reuteri Protectis® a vitamin D. Kmen Protectis® pochází z mateřského mléka, a tak je zcela přirozený lidskému organismu. Vitamin D je důležitý pro správnou funkci imunitního systému dětí a přispívá ke zdravému růstu a vývoji kostí a zubů dětí.

Hlavní vlastnosti:

  • pro děti od 2. týdne
  • neutrální příchuť
  • vhodné při a po užívání antibiotik
  • vhodné pro dlouhodobé užívání


Dávkování

Užívejte 5 kapek 1x denně. Před použitím dobře protřepejte po dobu 10 sekund, aby došlo k smísení bakteriální kultury s obsahem tuby. Tubičku jemně stlačte a nakapejte kapky na lžičku. Kapky můžete nakapat na prso (v případě, že kojíte), přidat do lahve s krmením nebo do jídla. Pokud se kapky nezačnou tvořit, znovu dobře protřepejte.

Složení

1 dávka (5 kapek) obsahuje minimálně 100 milionů živých bakterií L. reuteri Protectis® a 10 μg vitamínu D3.

Slunečnicový olej, mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem triglyceridů (MCT), bakterie Lactobacillus reuteri DSM 17938 (Protectis®) a vitamín D3.

Upozornění

Nepřidávejte do horkého jídla nebo nápojů a nepodávejte z tuby přímo do úst, tím by mohlo dojít ke snížení kvality výrobku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.