Biogaia Protectis® s vitaminem D 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: BIOGAIA
Přípravek BioGaia Protectis s vitaminem D jsou žvýkací tablety s kombinací mléčných bakterií (L. reuteri Protectis®) a vitaminu D3 pro zdravou imunitu. Pro děti od 12 let i dospělé.
Skladem na e-shopu
365

Cena za 1 kus: 12 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50124513

Probiotické žvýkací tablety obohacené vitaminem D pro zdravou imunitu. BioGaia je oblíbená řada přípravků s obsahem probiotického kmene s názvem Lactobacillus reuteri Protectis (DSM 17938®). Tyto prospěšné bakterie byly izolovány z mateřského mléka, jsou tedy lidskému organismu vlastní, a navíc patří mezi kmeny, s nimiž bylo provedeno velké množství klinických studií potvrzujících jejich kladné působení na lidský organismus.

Přirozená střevní mikroflóra

Žvýkací tablety BioGaia Protectis s vitaminem D obsahují živé aktivní bakterie (100 milionů v jedné dávce), které podporují přirozenou střevní mikroflóru. Vitaminu D získává naše tělo ze slunce, záleží na našem životním stylu, věku, barvě kůže, období, denním času a geografické lokalitě.  Vitamin D je důležitý pro správnou funkci imunitního systému a přispívá k normálnímu stavu kostí, zubů a činnosti svalů. U dětí je potřebný pro normální růst a vývoj kostí.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodné pro děti od 12 let, také během těhotenství a kojení
  • s příjemnou pomerančovou příchutí
  • doplňuje střevní mikrobiotu
  • rezistentní vůči většině běžných antibiotik – efektivní kolonizace během antibiotické léčby
  • pohodlné podávání – kdekoliv a kdykoliv bez nutností zapíjení
  • bez zbytkového množství bílkoviny kravského mléka nebo laktózy, bez lepku, bez cukru
  • možno užívat dlouhodobě i krátkodobě (např. při antibiotické léčbě)

Dávkování

Dospělí a děti starší 12 let užívají 1 žvýkací tabletu denně. Tablety je možné rozkousat, spolknout nebo nechat rozpustit v ústech.

Složení

Plnidlo (isomalt), sladidlo, (xylitol), L. reuteri DSM 17938, pomerančová příchuť, vitamin D3 a látka zvýrazňující chuť (kyselina citronová).

Jedna tableta obsahuje 100 milionů živých bakterií L. reuteri Protectis® a 20 µg vitaminu D3, což odpovídá 400 % RHP (referenční hodnoty příjmu) v EU.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Přípravek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro děti do 12 let. Vzhledem k obsahu sladidla může mít nadměrná konzumace přípravku projímavé účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.