Doplněk stravy

Biopron Kids+ 30 tobolek

Značka: BIOPRON

Biopron Kids+ je kombinaci 4 probiotických kmenů, prebiotik a vitaminů B6 a C, které přispívají ke správné funkci imunitního systému. Pro děti od 1 roku.

339

Cena za 100 g: 1 695,00 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Biopron Kids+ 30 tobolek

50113172

Úvod

Probiotika s prebiotiky a vitaminy B6 a C pro pohodu vašeho dítěte. Biopron Kids+ obsahuje kombinaci 4 probiotických kmenů a prebiotik obohacených o komplex vitaminů B6 a C, které jsou důležité pro normální funkci imunitního systému. Probiotika jsou živé mikroorganismy žijící ve střevech, kde tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. Narušená rovnováha přirozené mikroflóry může být příčinou průjmu, křečí či nadýmání. Prvních 1000 dní života - doba trvající přibližně od početí do dvou let věku dítěte představuje unikátní období, kdy dochází k růstu a vytvoření rovnováhy střevní mikroflóry jako základu pro optimálního zdraví na celý život. Přípravek doporučujeme zejména dětem, které začaly navštěvovat kolektivní zařízení (jesle, školky, školy) a díky tomu jsou více vystaveny patogenům.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodný pro děti od 1 roku, také pro děti narozené předčasně či po císařském řezu
  • vhodný při a po užívání antibiotik
  • vhodný při narušené střevní mikroflóře při a po průjmu
  • vhodný při jakémkoliv riziku narušeného mikrobiomu jako např. koliky, trávicí dyskomfort aj.

Dávkování

Děti od 1 roku věku a dospělí užívají 1 tobolku 1x denně během jídla. Pokud je potřeba, lze denní dávku zdvojnásobit. Obsah vysypávací tobolky lze přidat přímo do vody nebo smíchat s mlékem či jiným jídlem pokojové teploty.

 


Složení

Denní dávka obsahuje (množství/1 tob.):
Probiotický komplex (4 kmeny živých mikroorganismů): 3 miliardy CFU*
Lactobacillus rhamnosus (GG)
Lactobacillus helveticus (Rosell®-52)
Bifidobacterium infantis (Rosell®-33)
Bifidobacterium bifidum (Rosell®-71)
Inulin 150,0 mg
Fruktooligosacharidy 50,0 mg
Vitamin C 24,0 mg (30% DRHP**)
Vitamin B6 0,35 mg (25% DRHP**)

* CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (colony-forming units)
** DRHP denní referenční hodnota příjmu

Kompletní složení: bramborový škrob, inulin, tobolka (hydroxypropylmethylcelulosa), probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), fruktooligosacharidy, kyselina L-askorbová, pyridoxin hydrochlorid.


Upozornění

Nevhodné pro děti do 1 roku. Při dávkování 2 tobolky denně není doporučeno užívání dalších přípravků s probiotiky. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.  U dětí do 3 let tobolku otevřete a podávejte pouze její obsah, nesmějí polykat tobolky!  Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.