Biopron Kids+ 30 tobolek

Doplněk stravy

Značka: BIOPRON
Unikátní kombinace 4 probiotických kmenů, prebiotik a vitaminů B6 a C, které přispívají ke správné funkci imunitního systému. Pro děti od 1 roku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
359

Cena za 100 g: 1 795 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50113172

Probiotika s prebiotiky a vitaminy B6 a C pro pohodu vašeho dítěte. Biopron Kids+ obsahuje kombinaci 4 probiotických kmenů a prebiotik obohacených o komplex vitaminů B6 a C, které jsou důležité pro normální funkci imunitního systému.

Probiotika jsou živé mikroorganismy žijící ve střevech, kde tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. Narušená rovnováha přirozené mikroflóry může být příčinou průjmu, křečí či nadýmání. Prvních 1000 dní života - doba trvající přibližně od početí do dvou let věku dítěte představuje unikátní období, kdy dochází k růstu a vytvoření rovnováhy střevní mikroflóry jako základu pro optimálního zdraví na celý život.

Přípravek doporučujeme zejména dětem, které začaly navštěvovat kolektivní zařízení (jesle, školky, školy) a díky tomu jsou více vystaveny patogenům.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodný pro děti od 1 roku, také pro děti narozené předčasně či po císařském řezu
  • vhodný při a po užívání antibiotik
  • vhodný při narušené střevní mikroflóře při a po průjmu
  • vhodný při jakémkoliv riziku narušeného mikrobiomu jako např. koliky, trávicí dyskomfort aj.

Dávkování

Děti od 1 roku věku a dospělí užívají 1 tobolku 1x denně během jídla. Pokud je potřeba, lze denní dávku zdvojnásobit. Obsah vysypávací tobolky lze přidat přímo do vody nebo smíchat s mlékem či jiným jídlem pokojové teploty.

 

Složení

Probiotický komplex (Lactobacillus rhamnosus GG, Lactobacillus helveticus Rosell®-52, Bifidobacterium infantis Rosell®-33, Bifidobacterium bifidum Rosell®-71) 3 × 109 CFU*, inulin 150 mg, fruktooligosacharidy 50 mg, vitamin C 24 mg, vitamin B6 0,35 mg v jedné tobolce.

* CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (Colony Forming Units).     

Bramborový škrob, inulin, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), tobolka (hydroxypropyl methylcelulosa, barvivo: oxid titaničitý), fruktooligosacharidy, kyselina L-askorbová, pyridoxin hydrochlorid.

 

Upozornění

Nevhodné pro děti do 1 roku. Při dávkování 2 tobolky denně není doporučeno užívání dalších přípravků s probiotiky. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.  U dětí do 3 let tobolku otevřete a podávejte pouze její obsah, nesmějí polykat tobolky!  Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.