Biopron Laktobacily BabyBifi+ 30 vysypávacích tobolek

Doplněk stravy

Značka: BIOPRON
Biopron Laktobacily Baby Bifi+ je probiotický komplex s vysokým podílem bifidobakterií, doplněný o laktobacily a prebiotické fruktooligosacharidy (FOS) přizpůsobený dětské střevní mikroflóře. Vhodný již od narození.
Skladem na e-shopu
199

Cena za 100 g: 2 884 Kč

O produktu

50106864

Biopron Laktobacily Baby Bifi+ je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur obohacených o prebiotické fruktooligosacharidy (FOS). Speciální složení přípravku je přizpůsobené dětské střevní mikroflóře. Přípravek je určen dětem od narození.

Hlavní podíl obsažených probiotik tvoří 3 kmeny bifidobakterií. Ty jsou obzvlášť důležité pro dětský organismus, protože se jedná o první mikroorganismy, které osídlují trávicí trakt dítěte při přirozeném porodu. Bifidobakterie jsou doplněny o laktobacily a prebiotika (FOS), jež podporují aktivitu probiotických kmenů.

  • Je vhodný v průběhu a po užívání antibiotik.
  • Obsahuje probiotické kmeny, které jsou přirozenou součástí střevní mikroflóry, a proto je bezpečný i při dlouhodobém podávání.

Dávkování:

Dětem od narození obsah 1 tobolky 1x denně smíchejte bezprostředně před požitím s mlékem či jiným jídlem. Děti od 3 let mohou tobolku spolknout.

Přípravek můžete podávat současně s antibiotickou léčbou, a to hned od jejího začátku. Přípravek užijte uprostřed intervalu mezi dávkami antibiotik. Po ukončení antibiotické léčby pokračujte v užívání probiotik po dobu minimálně jednoho týdne, ale i déle.

Složení:

Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei 1 x 109 CFU (počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming units) v jedné tobolce.

Fruktooligosacharidy, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), tobolka: želatina, barvivo (oxid titaničitý).

Upozornění:

Výrobek lze podávat dětem již od narození! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotách od 5°C do 25°C. Nevystavovat přímému slunci!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.