Doplněk stravy

Biopron Laktobacily BabyBifi+ 30 vysypávacích tobolek

Značka: BIOPRON

Biopron Laktobacily Baby Bifi+ je probiotický komplex s vysokým podílem bifidobakterií, doplněný o laktobacily a prebiotické fruktooligosacharidy (FOS) přizpůsobený dětské střevní mikroflóře. Vhodný již od narození.

209

Cena za 100 g: 3 028,99 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Biopron Laktobacily BabyBifi+ 30 vysypávacích tobolek

50106864

Úvod

Biopron Laktobacily Baby Bifi+ je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur obohacených o prebiotické fruktooligosacharidy (FOS). Speciální složení přípravku je přizpůsobené dětské střevní mikroflóře. Přípravek je určen dětem od narození.

Hlavní podíl obsažených probiotik tvoří 3 kmeny bifidobakterií. Ty jsou obzvlášť důležité pro dětský organismus, protože se jedná o první mikroorganismy, které osídlují trávicí trakt dítěte při přirozeném porodu. Bifidobakterie jsou doplněny o laktobacily a prebiotika (FOS), jež podporují aktivitu probiotických kmenů.

  • Je vhodný v průběhu a po užívání antibiotik.
  • Obsahuje probiotické kmeny, které jsou přirozenou součástí střevní mikroflóry, a proto je bezpečný i při dlouhodobém podávání.

Dávkování

Dětem od narození obsah 1 tobolky 1x denně smíchejte bezprostředně před požitím s mlékem či jiným jídlem. Děti od 3 let mohou tobolku spolknout.

Přípravek můžete podávat současně s antibiotickou léčbou, a to hned od jejího začátku. Přípravek užijte uprostřed intervalu mezi dávkami antibiotik. Po ukončení antibiotické léčby pokračujte v užívání probiotik po dobu minimálně jednoho týdne, ale i déle.


Složení

Denní dávka obsahuje (množství / 1 tobolka):
Probiotický komplex: 1 miliarda CFU*
Bifidobacterium infantis,
Bifidobacterium bifidum,
Bifidobacterium longum,
Lactobacillus acidophilus,
Lactobacillus casei,

Fruktooligosacharidy: 165,6 mg

*CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (colony-forming units)

Kompletní složení: fruktooligosacharidy, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), tobolka: hydroxypropylmethylcelulosa.


Upozornění

Výrobek lze podávat dětem již od narození! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotách od 5°C do 25°C. Nevystavovat přímému slunci!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.