Biotter Hořčík + Draslík grapefruit 20 šumivých tablet

Doplněk stravy

Značka: BIOTTER
Šumivé tablety pro dospělé s hořčíkem, vitaminem B6 a draslíkem, který přispívá k udržení normálního krevního tlaku. S grapefruitovou příchutí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
65

Cena za 100 g: 81 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50115496

Přípravek Hořčík + Draslík pomáhá doplnit každodenní stravu o hořčík, vitamin B6 a draslík. Šumivé tablety s grapefruitovou příchutí jsou vhodné pro dospělé.

  • hořčík s vitaminem B6 pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání, přispívají k normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti
  • hořčík navíc pomáhá udržet zdravé kosti a zuby a pozitivně ovlivňuje energetický metabolismus
  • vitamín B6 přispívá k normální funkci imunitního systému
  • draslík přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální činnosti svalů, pomáhá také udržet normální tlak krve.

Dávkování

1 tabletu denně rozpusťte ve sklenici studené vody (200 ml) a ihned vypijte.

Složení

Draslík 300 mg, hořčík 125 mg, vitamin B6 1,4 mg v jedné šumivé tabletě.

Regulátor kyselosti: kyselina citronová; uhličitan draselný; uhličitan hořečnatý; regulátor kyselosti: uhličitany sodné; plnidlo: sorbitoly; aroma; sladidlo: sole kyselina cyklamové, acesulfam K; plnidlo: polyetylen glykol; barvivo: riboflaviny; pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada plnohodnotné stravy. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl. Přípravek se nedoporučuje užívat při přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku. Těhotným ženám a kojícím matkám doporučujeme poradit se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.