Doplněk stravy

Blokurima URO+ 180 tablet

Značka: BLOKURIMA
  • Moderní přípravek pro pravidelnou a dlouhodobou péči o Vaše močové cesty. Blokurima URO+ 180 tablet obsahuje kombinaci D-manózy, artyčoku a lyzátu bakterie E.coli.
1 090

Cena za 100 g: 545 Kč

O produktu: Blokurima URO+ 180 tablet

50128243

Úvod

Moderní přípravek pro pravidelnou a dlouhodobou péči o Vaše močové cesty. Blokurima URO+ 180 tablet obsahuje kombinaci D-manózy, lyzátu bakterie E.coli a výtažku z artyčoku, který přispívá k normální funkci močových cest.

Hlavní aktivní složky:

  • Lyzát uropatogenní E. coli s pili typu 1., která je v drtivé většině původce zánětů močového měchýře. Bakteriální lyzáty obsahují část mrtvých (a tedy neškodných) bakterií, které připravují imunitní systém na boj se skutečnou infekcí.
  • D-manóza je tělu vlastní jednoduchý cukr, který je součástí ochranné bílkovinné vrstvy močového měchýře. Po užití se D-manóza vylučuje v nezměněné formě ledvinami právě do močového měchýře.
  • Artyčok má příznivý vliv na normální funkci močových cest a ledvin a zároveň působí jako antioxidant.

Dávkování

2 tablety denně, nejlépe večer před spaním. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepoužívejte ovocný nebo brusinkový džus kvůli případnému nevhodnému okyselení moči.


Složení

1 tableta obsahuje: D-manóza 1 g, Kollidon 34,9 mg, Steran hořečnatý 15 mg, Mikrokrystalická celulóza 85 mg, Artichoke P.E 5:1 30 mg, Lysatum Inactivatum Escherichia coli (UPEC type 1 pili) 2,5 mg.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.