Bobánek

  (282)

Firma Bobánek vyrábí látkové pleny a příslušenství k jejich používání. Krásné barevné svrchní kalhotky s veselými motivy si zamiluje každé dítě. Velikost snadno upravíte díky patentům a využijete je od narození, až do batolecího věku. Používání látkových plen je ekologické i ekonomické. Kromě toho se vaše dítě naučí dřív na nočník a látka je na kůži vždy příjemnější než cokoliv jiného. 

Seřadit podle
 • Plavky pro miminka i batolata do 15 kg. Nastavitelné zapínání na patentky.
 • Bobánek Tréninkové kalhotky

  1 ks růžová zvířátka
  Velký pomocník při přechodu z plenek na nočník.
 • Velmi skladná podložka na ochranu matrace je ideální při cestování.
 • Vhodné pro miminka od 6 měsíců do konce plenkového období. Nastavitelná velikost.
 • Chrání oblečení při krmení vašeho dítěte. Balení o 4 kusech.
 • Upravíte je pomocí patentek. Sedí batolatům i větším dětem do 18 kg.
 • Velká přebalovací podložka ochrání před prosáknutím. Pratelná na 60 °C.
 • Extra savá, velmi jemná, nedráždivá a příjemná k pokožce, vhodná na noc.

Vyberte si stylové příslušenství, díky kterému bude nejen látkování hračka. Bobánek vyrábí svrchní kalhotky, plenky, plavky či bryndáky s dlouhými rukávy s motivy zvířátek nebo jiných veselých vzorů. Do výbavičky nezapomeňte ani přebalovací podložku nebo nepromokavou tašku pro skladování plen či špinavého prádla. 

Plavání kojenců

Chystáte se na plavání s kojenci? Poohlédněte se po krásných plavečkách! Kolem pasu a nožiček mají gumičky, které chrání před tím, aby případná velká nehoda unikla do bazénu. Plavky jsou vhodné do krytého bazénu, koupaliště i do moře. Jsou pratelné, rostoucí a na rozdíl od jednorázových plavkových plen je můžete využívat až do 15 kg.

Tréninkové kalhotky pro přechod na nočník

Skvělým pomocníkem při přechodu od plenek k nočníku jsou tréninkové kalhotky. Jednoduše je vyměníte za plenu, v okamžiku nehody se kalhotky rychle stáhnou a neprotečou na oděv. V případě počůrání je nutné kalhotky ihned vyměnit, aby dítě pochopilo, že normální je být v suchu. Velikost kalhotek je nastavitelná pomocí patentků jak na výšku, tak okolo pasu. Sedí od 10 do zhruba 15 kg. Vybírejte z variant pro kluky i pro holky

Ekologická volba

Kromě pomůcek na přebalování vyrábí Bobánek také látkové polštářky do podprsenky z jemného froté, které rovněž přispívají k udržitelnému prostředí. Dají se normálně prát v pračce na 60 °C a znovu použít. Dále také myslí na první samostatné krmení dětí.  Bryndáček z nepropustného materiálu chrání oblečení malého strávníka. Batolata rychle rozvíjejí své schopnosti a rády se krmí samy. Aby jejich pokusy o krmení neskončily na čistém oblečení, vyberte bryndák v klučičí nebo holčičí variantě. Využijete jej do 2 let a pere se rovněž na 60 °C.