Bobánek Extra savá plena AIO patentky 1 ks modré květiny

Péče o dítě

Značka: BOBÁNEK
Bobánek Extra savá plena AIO patentky 1 ks modré květiny je unikátní látková plenka s nastavitelným zapínáním 5-15 kg. Snadné použití jako u jednorázové pleny.
NAVÍC Bobánek Přebalovací podložka 1 ks u moře Při nákupu produktů značky Bobánek v hodnotě 800 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Bobánek Přebalovací podložku 1 ks u moře za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
419

O produktu

50131963

Bojíte se, že látkové pleny budou nad Vaše síly? Bobánek Extra savá plena AIO patentky 1 ks modré květiny je unikátní látková plenka, která je svým používáním podobná jednorázové plence. Nevyžaduje žádnou manipulaci navíc, díky systému All in One je vhodná hlavně pro maminky, které nechtějí mít s látkovými plenkami skoro žádnou práci, ale líbí se jim jejich výhody. Žádné skládání, žádné připínání a zastrkávání vkládacích plen, žádné dvojité zapínání, žádné hledání vkládacích plen v pračce, žádné kolíčkování a žádné skvrny. Extra savá plenka má svou vkládací plenu již našitou na vnitřní stranu plenky. Navíc je ušita z více vrstev látky, což zvyšuje její savost. Velikost se dá jednoduše nastavit pomocí patentků. Plenky Bobánek jsou určeny pro děti od 5 kg až po cca 15 kg

Voděodolný a zároveň prodyšný materiál

Vnější strana plenky je z membránového materiálu polyesteru laminovaného polyuretanem (PUL), který je voděodolný a prodyšný zároveň. Vnitřní strana plenky je z bambusovo-uhlíkového polyesteru, který rychle schne, zároveň odvádí vlhkost od pokožky a dobře saje. Velká výhoda je jeho šedá barva, na které nejsou vidět žádné skvrny. Po použití stačí už jen plenku vyprat, a to vcelku bez přidání aviváže. 

Hlavní vlastnosti:

  • snadná manipulace jako u jednorázové plenky
  • systém All in One zaručuje velmi jednoduché použití
  • voděodolné a prodyšné
  • nastavitelné zapínání na patentky od 5 do cca 15 kg.
  • šetří přírodu i Vaše finance
  • pere se celá jako jeden kus
  • široký výběr z mnoha barevných vzorů

 

 


Složení

Vnitřní strana: 100% polyester, vnější strana: 100% polyester (PUL)

Použití

Před prvním použitím je lepší plenku opakovaně vyprat, zvýší se tak její savost. Víte-li, že je miminko počůrané, zkuste si sáhnout dovnitř pleny. Náš materiál odvede vlhkost od kůže do hlubších vrstev látky a miminko tedy není v mokru (na rozdíl od klasických bavlněných plen, které tuto vlastnost nemají). 

Používejte v kombinaci s bambusovými separačními plenami, které zachytí největší nečistotu a usnadní Vám práci.

Upozornění

Nepoužívat aviváž, snižuje savost plenky. Nežehlit. Plenka se pere celá.

Nedoporučujeme praní v ekologických pracích prostředcích, ani v prostředcích, které obsahují větší množství mýdla. Díky nim se AIO pleny a fleecové vkládací pleny mohou naimpregnovat a nebudou sát tekutinu (tento jev je však vratný, stačí plenky vyprat v jiném pracím prostředku a opět začnou sát).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.