All in One (AIO) látkové plenky

  (75)
Seřadit podle
All in One (AIO)

All in One (AIO)

Proč používat all on one (AIO) pleny?

AIO pleny jsou perfektní pro všechny rodiče, kteří začínají s tzv. látkováním. S AIO plenou vyřešíte všechny nezbytnosti při jednom nákupu – nemusíte nic dokupovat. Skládají se ze svrchních kalhotek, které mají zabudovanou kapsu a vkládací pleny. Jedná se o praktickou volbu, pokud přemýšlíte nad tím, že byste zkusili používat látkové pleny. Na trhu se nachází nepřeberné množství variant a doplňků k látkování. Vyzkoušejte například AIO kalhotky od české značky Bobánek nebo Petit Lulu.

Vlastnosti AIO plen

AIO plenky jsou velmi pohodlné. Respektují jemnou citlivou pokožku dítěte, udržují zadeček jako v bavlnce. Perfektně zachycují nečistoty a zároveň nechávají pokožku dýchat. AIO plenka je prodyšná, ale nepromokavá. Vkládací plena do kapsy u svrchních kalhotek je z velmi příjemného materiálu– z flísu, bavněného nebo bambusového froté. Použití AIO plenky je velmi snadné. Nasazuje se stejně jako jednorázová plena.

Materiál AIO plen

Vnější vrstva svrchních kalhotek je většinou z polyesteru nebo PUL, který zabraňuje protečení pleny. Vnitřní vrstva kalhotek je z bavlny nebo tmavého flísu a vkládací plena z viskózy (bambusu) nebo taktéž bavlny. Materiál AIO plen odvádí vlhkost z pokožky, skvěle saje a zabraňuje nehodám.

Látkové pleny AIO s potiskem

AIO pleny přicházejí na trh s krásnýmí barevnými potisky pro holky i kluky. Vyberte si například motiv zvířátek, srdíček, proužků, kytiček nebo s námořnickým potiskem. Hravé obrázky si získají vaši pozornost. Vyberte si více AIO plen, které střídejte.