Bobánek Tréninkové kalhotky 1 ks včelky

Péče o dítě

Značka: BOBÁNEK
Bobánek Tréninkové kalhotky jsou velkým pomocníkem přechodu dítěte z plenek na nočník. Vhodné pro děti přibližně od 10 do 15 kg.
NAVÍC Bobánek Přebalovací podložka 1 ks u moře Při nákupu produktů značky Bobánek v hodnotě 800 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Bobánek Přebalovací podložku 1 ks u moře za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
309

O produktu

50125580

Bobánek Tréninkové kalhotky jsou velkým pomocníkem přechodu dítěte z plenek na nočník. Bobánek Tréninkové kalhotky jednoduše vyměníte dítěti za plenu. V případě nehody se kalhotky rychle stáhnou a nedojde k protečení na kalhoty. Skvělé jsou i pro děti, které vyrostly v papírových plenách, dítě již nebude v suchu a bude mu mokro nepříjemné. Je dobré kalhotky ihned vyměnit, aby dítě pochopilo, že normální a příjemnější je být v suchu. V případě delšího setrvání dítěte v mokrých kalhotkách mohou provlhnout. Výhodou kalhotek je nastavitelná velikost pomocí patentek.

Hlavní vlastnosti:

  • nastavitelná velikost pomocí patentek
  • snadná a rychlá výměna
  • skvělý pomocník při přechodu z plenek na nočník

Složení

Vnitřní vrstva: 80 % viskóza (bambusová), 20 % polyester. Střední část: 100% polyester. Vnější vrstva: 100% polyester (PUL).

vnitřek

Upozornění

Kalhotky lze prát na 60 °C, nepoužívat aviváž, nežehlit.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.