Doplňkové krmivo

Brit Care Dog Functional Snack Immunity 150 g

Značka: BRIT CARE
  • Pamlsek Dog Functional Snack Endurance od značky Brit Care je chutná svačinka pro vašeho psa. Obsahuje dehydrovaný hmyz jako zdroj bílkovin a zázvor pro podporu imunity.
109

O produktu: Brit Care Dog Functional Snack Immunity 150 g

50141042

Úvod

Pamlsek Dog Functional Snack Endurance od značky Brit Care je chutná svačinka pro vašeho psa. Jeho hlavní složkou je dehydrovaný hmyz, jenž představuje vysoce kvalitní, snadno stravitelný protein. Další podstatnou ingrediencí je zázvor. Kořen zázvoru má protizánětlivé vlastnosti, chrání tělo před mikroorganismy a posiluje imunitní systém. Ve snacku se nacházejí i laktobacily, fulvinové kyseliny a extrakt z cukrového melounu. Lactobacily podporují zdravou střevní mikroflóru, fulvinové kyseliny napomáhají rychlejšímu vstřebávání aktivních látek v organismu a extrakt z melounu je významný pro své antioxidační účinky. Doplněk stravy s kolagenem pomáhá udržet vašeho psa v dobré kondici.

Hlavní vlastnosti:

  • chutný snack s dehydrovaným hmyzem
  • podporuje imunitní systém
  • bohatý zdroj bílkovin a esenciálních mastných kyselin
  • kolagen regeneruje pohybový aparát
  • antioxidační účinky

Dávkování

Pamlsek dávejte svému psovi denně za odměnu při výcviku nebo jako pamlsek během společných chvilek v průběhu dne.


Složení

Dehydrovaný hmyz (26 %), dýně (20 %), červená čočka (15 %), zeleninový škrob tekutý (14 %), lososový protein* (10 %), lososová šťáva* (5 %), kolagen* (4 %), pivovarské kvasnice (2 %), sušený zázvor (1 %), lososový olej (1 %), kyselina fulvová (0,5 %), polyfenoly a flavonoidy (0,2 %), juka schidigera (0,2 %), mannan-oligosacharidy (0,2 %), minerály, frukto-oligosacharidy (0,1 %), výtažek z cukrového melounu (0,01 %), Lactobacillus acidophilus HA – 122 inaktivované (15x109 buněk/kg). *hydrolyzováno.

Bez obilovin & bez brambor.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.