Registrovaný léčivý přípravek

Bronchipret Tymián a prvosenka 20 tablet

BRONCHIPRET TYMIÁN A PRVOSENKA je rostlinný léčivý přípravek. Užívá se při zánětu průdušek se zvýšenou tvorbou hlenu u dospělých a dospívajících od 12 let.

169
Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Bronchipret Tymián a prvosenka 20 tablet

50001657

Úvod

Rostlinný léčivý přípravek určený na léčbu onemocnění dýchacích cest se zvýšeným zahleněním a kašlem. Přípravek BRONCHIPRET TYMIÁN A PRVOSENKA se užívá k léčbě akutního zánětu průdušek doprovázeného zvýšenou tvorbou hlenu. Přípravek je vhodný při potížích při vykašlávání hlenu, bolesti na hrudi při kašli a na vlhký kašel. Tablety BRONCHIPRET TYMIÁN A PRVOSENKA je určen pro dospělé a dospívající od 12 let.


Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 3x denně 1 tabletu. Pokud příznaky přetrvávají déle než 1 týden, poraďte se s lékařem.


Složení

Léčivými látkami jsou Thymi extractum siccum (suchý tymiánový extrakt) (6,0 – 10,0:1 vyluhováno ethanolem 70% (V/V) 160,0 mg a Primulae extractum siccum (suchý prvosenkový extrakt) (6,0 – 7,0:1), vyluhováno ethanolem 47,4% (V/V) 60,0 mg v 1 potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktózy, usušená tekutá glukóza, koloidní bezvodý oxid křemičitý, mikrokrystalická celulóza, dimetikon, magnesium-stearát, hypromelóza, aroma máty peprné, povidon, krospovidon, polyakrylátová disperse 30%, propylenglykol, mastek, sodná sůl sacharinu. Barviva: riboflavin (E101), chlorofyl (E141), oxid titaničitý (E171).


Upozornění

Přípravek BRONCHIPRET TYMIÁN A PRVOSENKA obsahuje monohydrát laktózy a glukózu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů a u diabetiků.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.