Generica Calcium 500 forte 20 šumivých tablet

Doplněk stravy

Značka: GENERICA
Doplněk stravy Generica Calcium je minerální přípravek s obsahem vápníku bez barviv a s náhradními sladidly, s příjemnou příchutí pomeranče.
Skladem na e-shopu
119

Cena za 1 kus: 6 Kč

O produktu

50045854

Doplněk stravy Generica Calcium je minerální přípravek s obsahem vápníku bez barviv a s náhradními sladidly, s příjemnou příchutí pomeranče. Vápník působí pozitivně na normální činnost svalů a pomáhá udržet zdravé zuby a kosti. Přispívá k normální srážlivosti krve, napomáhá přenosu nervových vzruchů a podílí se na normálním energetickém metabolismu.

Hlavní vlastnosti:

  • vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů
  • vápník přispívá ke správné činnosti svalů
  • vápník přispívá ke správné neurotransmisi (tj. přenos nervových vzruchů)

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let 1-2 tablety denně ve formě nápoje. Pro děti od 3 let 1 tabletu denně ve formě nápoje. Nápoj se připraví rozpuštěním tablety ve sklenici pitné vody.

Složení

1 tableta obsahuje: 500 mg vápníku (62,5 % RHP*). RHP = referenční hodnota příjmu

Kompletní složení: mléčnan vápenatý, regulátory kyselosti: kyselina citrónová, hydrogenuhličitan sodný; plnidlo: izomalt; glukonan vápenatý, uhličitan vápenatý, pomerančové aroma, protispékavá látka: polyethylenglykol; sladidla: sukralóza, steviol-glykosidy, sacharinát sodný.

Upozornění

Doplněk stravy se sladily. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.